IzakTV

Strona główna » OKOLICIOUZ i GruBy poszukują nowej drużyny do reprezentowania!

OKOLICIOUZ i GruBy poszukują nowej drużyny do reprezentowania!

Autor: Marcin Kapusta

Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty i Dominik “GruBy” Świderski za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że poszukują nowej drużyny do reprezentowania!

16 lipca C0wana Gaming zrezygnowała z usług składu CS:GO i zapowiedziała proces restrukturyzacji. W wyniku tej decyzji dotychczasowi gracze zostali wolnymi agentami, w tym dwójka Polaków – Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty oraz Dominik “GruBy” Świderski. Byli oni częścią niemieckiej organizacji odpowiednio od stycznia i maja bieżącego roku. “Cowana jest prawdopodobnie najlepszą organizacją, dla której kiedykolwiek grałem. Zawsze zachowywali się profesjonalnie i pomagali nam, kiedy tylko tego potrzebowaliśmy. Byli jak druga rodzina i nigdy nas nie stresowali, mimo że większość czasu, który spędziliśmy razem, obfitował w ciężkie chwile odnośnie wyników zespołowych.” – oznajmił OKOLICIOUZ w momencie odejścia.

Dzisiaj Polacy za pośrednictwem Twittera ogłosili, że pragną nowych wyzwań i poszukują drużyny do reprezentowania. Zarówno GruBy, jak i OKOLICIOUZ przyznali, że są otwarci na wszystkie oferty, więc istnieje szansa, że ponownie zobaczymy ich w barwach międzynarodowej organizacji. Tego jednak dowiemy się najprawdopodobniej po przerwie wakacyjnej, która potrwa do 15 sierpnia, czyli do czasu wygaśnięcia kontraktów z cowaną Gaming.

Jak już pewnie widzieliście, cowana rozstała się ze składem CS:GO. 15 sierpnia zostanę wolnym agentem, dlatego też aktywnie szukam nowych wyzwań. Mówię płynnie w języku polskim, niemieckim, angielskim, ale także uczę się hiszpańskiego i rosyjskiego. Mogę pełnić każdą rolę. W razie kontaktu, proszę kierować się na maila: glowatymichal@gmail.com” – napisał OKOLICIOUZ. “Od 15 sierpnia jestem wolnym agentem i będę rozważał każdą możliwą opcję, jeżeli chodzi o grę w zespole. Zapraszam do kontraktu: krzysiek@proplayers.pl / kuba@proplayers.gg” – zawarł w poście GruBy.