IzakTV

Strona główna » olofmeister: Jeszcze nie zdecydowałem się przejść na emeryturę

olofmeister: Jeszcze nie zdecydowałem się przejść na emeryturę

Autor: Krzysztof Sarna

Olof “olofmeister” Kajbjer to persona, o której ostatnio usłyszeć mogliśmy nieco więcej. To za sprawą chęci rzekomego przejścia na emeryturę. Jednak weteran postanowił zabrać głos i podzielić się tym, co myśli. 

O rzekomej chęci przejścia Szweda na emeryturę mogliśmy usłyszeć 4 lutego. Wówczas to Marcelo “coldzera” David wspomniał o tym, że olofmeister niebawem odwiesi myszkę na kołek. Jednak sam 29-latek jeszcze nie wie bądź nie chce się chwalić jakie kroki poczyni. Oczywiście Kajbjer na ten moment występuje w FaZe, ale tylko w roli zmiennika. Brazylijczyk wspomniał także, że niebawem do drużyny wstąpi nowy prowadzący, a będzie nim Finn “karrigan” Andersen. 

Kiedy zrobiłem sobie przerwę od grania w FaZe, to był idealny moment oraz pomysł na to, aby przemyśleć co chcę robić – powiedział olofmeister. – Myślę o emeryturze, ale jeszcze na nic się nie zdecydowałem. Dostrzegam wiele komentarzy i nie chcę nic mówić, dopóki wszystko nie stanie się oficjalne – kontynuował wypowiedź Kajber po spotkaniu z Liquid, które było dla niego zwycięskie w ramach BLAST Premier Spring Groups 2021

olofmeister jest flagowym zawodnikiem CS-a i tego nie można mu odebrać. W 2015 roku został uznany za najlepszego zawodnika świata według portalu HLTV. Jeśli chodzi o aktualne poczynania olofa, to ten już dziś zagra z Natus Vincere w finale drabinki wygranych. Mecz zaplanowano na godzinę 16:30.