IzakTV

Strona główna » olofmeister przejdzie na emeryturę – Nie chce już grać w Counter-Strike’a

olofmeister przejdzie na emeryturę – Nie chce już grać w Counter-Strike’a

Autor: Michał Maćkowski
olofmeister

Wszystko na to wskazuję, że kolejny weteran światowej sceny CS:GO zakończy swoją karierę. Tym razem na takich ruch podobno zdecydował się jeszcze aktualny gracz FaZe Olof “olofmeister” Kajbjer. 

Legenda. Takim słowem możemy opisać Olofa “olofmeistera” Kajbjera, który niedługo przejdzie na emeryturę. O planach szwedzkiego zawodnika nieco więcej powiedział jego kolega z drużyny Marcelo “coldzera” David w wywiadzie dla cybersport.ru.

Nie ma co ukrywać, że forma olofmeister już nie tak sama, jak jeszcze kilka lat temu, kiedy to był pogromcą swoich rywali przykładowo za czasów gry w fnatic. Dwukrotny zwycięzca Majora ma bowiem przejść na emeryturę, ponieważ nie chce już realizować w CS:GO. Na ten moment nie znamy dokładnego nazwiska zastępcy.

Tak, następnym krokiem będzie zastąpienie Olofa “olofmeistera” Kajbjera , który przejdzie na emeryturę. Nie chce już grać w Counter-Strike‘a – powiedział coldzera dla portalu cybersport.ru

Co ciekawe FaZe dokonało niedawno jednej zmiany. Do zespołu dołączył Kanadyjczyk i były reprezentant między innymi Team Liquid Russel “Twistzz” Van Dulken, który zastąpił w składzie międzynarodowej drużyny Markusa “Kjaerbye” Kjærbye.

Coldzera w tym samym wywiadzie podkreślił także, że aktualnie zespół poszukuje kapitana, bowiem nie chce już pełnić rolę IGL’a. Natomiast nowy reprezentant FaZe wszedł w buty Nikola “NiKo” Kovača. Brazylijczyk także powiedział, że trenerem zespołu będzie Robert “⁠RobbaN⁠” Dahlström, jednak będzie on szkoleniowcem, jak skończy się jego zakaz za coach buga.