IzakTV

Strona główna » OpTic i FaZe członkami WESA

OpTic i FaZe członkami WESA

Autor: Paweł Wilk

Kolejne dwie organizacje esportowe dołączyły do zrzeszenia WESA. Na liście członków pojawiły się drużyny OpTic Gaming i FaZe Clan.

 

Ostatnia zmiany wśród uczestników miały miejsca w marcu, kiedy to SK Gaming oraz Renegades oficjalnie zostały włączone do WESA. Teraz skład powiększył się o OpTiC, czyli ekipę kojarzoną głównie ze świetnym składem Counter-Strike: Global Offensive. Will “RUSH” Wierzba i spółka plasują się na siódmym miejscu rankingu serwisu HLTV.org.

Mamy dokładnie taką samą wizję rozwijania i profesjonalizacji esportu jak pozostali członkowie WESA. Bardzo czekamy na współpracę i udział w zaczętych już projektach zrzeszenia – powiedział właściciel OpTic Hector Rodriguez.

W WESA oglądać także będziemy logotyp FaZe Clan, które wraca do czynnego udziału. Ekipa Erika Andersona po roku rozłąki uznała, że organizacja wypełnia swoje zdania i dlatego FaZe chce być jej częścią.

Działania WESA zrobiły na nas ogromne wrażenie. Rozwój organizacji od momentu utworzenia jest ogromny. Powstanie zasad, przyjęcie większej ilości północnoamerykańskich ekip, a także zatrudnienie odpowiednich ludzi sprawiło, że WESA odniosło sukces. Nie możemy doczekać się współpracy i aktywnego uczestniczenia FaZe Clan w tym przedsięwzięciu – powiedział Erik Anderson manager FaZe Clan.

Aktualna lista uczestników WESA:

  • Fnatic, Natus Vincere, Team EnVyUs, G2 Esports, Virtus.pro, mousesports, Ninjas in Pyjamas, FaZe Clan, SK Gaming, Renegades, OpTic Gaming