IzakTV

Strona główna » Organizacja brazylijskich gwiazd ogłosiła nowy skład CS:GO

Organizacja brazylijskich gwiazd ogłosiła nowy skład CS:GO

Autor: Aleksander Kurcoń

YeaH! czyli organizacja powołana do życia przez FalleNa, TACO, deada, zewsa i coldzerę ogłosiła nowy skład. Wszyscy nowi gracze pochodzą z Brazylii.

YeaH! to organizacja którą założyli w 2018 roku wyżej wymienieni Brazylijczycy związani z CS:GO. Obecnie FalleN nie jest jednak związany z projektem. Organizacja zawiesiła jednak swą działalność w marcu 2019 roku. Teraz wraca na amerykańską scenę z całkiem nowym składem.

Brazylijską drużyną będzie dowodził Rodrigo “RCF” Figueiredo, który po amerykańskich Minorach został wyrzucony z Sharks. Dołączy do niego Victor “iDk” Torraca, który w ostatnich miesiącach pozostawał bez składu, pełnił jedynie rolę stand-ina w różnych zespołach.

Ciekawym zawodnikiem w nowej drużynie jest Eduardo “dumau” Volkmer, który ma zaledwie 16 lat. Skład uzupełnią Arthur “f4stzin” Schmitt i Alef “tatazin” Pereira znani z gry dla ex-PaiN.

YeaH! tym samym pozbierało zawodników, którzy byli ostatnio bez kontraktów i stworzyło z nich drużynę. Ponadto tatazin ogłosił, że za niedługo całym składem przeprowadzą się do Stanów Zjednoczonych, by tam kontynuować swoją karierę. YeaH! zadebiutuje już dzisiaj w brazylijskich kwalifikacjach do WESG.

Skład YeaH!:

  • Rodrigo “RCF” Figueiredo
  • Victor “iDk” Torraca
  • Eduardo “dumau” Volkmer
  • Arthur “f4stzin” Schmitt
  • Alef “tatazin” Pereira