IzakTV

Strona główna » Orzeszek123 przejęty przez Illuminar Gaming. Oto nowy skład CS:GO

Orzeszek123 przejęty przez Illuminar Gaming. Oto nowy skład CS:GO

Autor: Patryk Gwarek

Illuminar Gaming finalnie zadecydowało w sprawie dywizji CS:GO. Od organizowania testów po wybranie gotowego składu, tak wygląda ta historia.

Dopiero informowaliśmy o tym, że Illuminar Gaming wycofuje się z organizowania testów, a teraz dostajemy oficjalną informację o tym, że dywizja jednak powstanie, ale z gotowego składu. Padło na mix grający pod nazwą Orzeszek123. Menadżer dywizji – Adam „Destru” Gil wyjaśnia: – CS to gra błędów, które trzeba wykorzystać, więc dążymy do jak najmniejszego marginesu błędu, który będą mogli wykorzystać nasi rywale. Wierzę, że tym składem, przy odpowiednim wsparciu wszystkich zaangażowanych, krok po kroku, bez presji, wyimaginowanych wymogów oraz pseudoeksperckich widzimisię, będziemy walczyć o najważniejsze trofea. 

Zatem mix kolegów uzyskał kontrakt od profesjonalnej organizacji i już mają szanse się pokazać od najlepszej strony, bo wkrótce zagrają w zamkniętych kwalifikacjach do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski oraz w fazie pucharowej Pucharu Polski Cybersport. Należy dodać, że włodarze od razu zapewnili zawodnikom bootcamp. Zgrupowanie wkrótce się rozpocznie, więc forma na pewno będzie wyszlifowana na wymienione rywalizacje. Nad wszystkim czuwać będzie były analityk Virtus.pro, czyli Dawid „junior” Jędrzejowski.

Oto szczęśliwcy, którzy przywdzieją koszulki iHG:

  1. Rafał „sany” Pietrzak,
  2. Temmy „soren” Tudev,
  3. Patryk „Sidney” Korab,
  4. Kamil „Sobol” Sobolewski,
  5. Tomasz „exhie” Tuszko.

Dawid „junior” Jędrzejowski (analityk)

Pełne oświadczenie możemy znaleźć pod tym adresem.