IzakTV

Strona główna » Ostatnie 48 godzin na odebranie darmowych gier z Epic Games Store. Na liście znajdziemy m.in. Football Manager 2020 czy Watch Dogs 2

Ostatnie 48 godzin na odebranie darmowych gier z Epic Games Store. Na liście znajdziemy m.in. Football Manager 2020 czy Watch Dogs 2

Autor: Michał Maćkowski

Epic Games Store ponownie zaskoczył nas fajnymi darmowymi grami. Jeżeli jeszcze nie odebraliście za darmoszkę Football Manager 2020, Watch Dogs 2 i Stick It To The Man to musicie się pośpieszyć, bo promocja trwa tylko do 24 września.

Epic Games Store ponownie zarzucił kilka fajnych darmowych gierek. Po szale związanym z Grand Theft Auto 5 czas na chwilę oddechu, jednak i tak trzeba przyznać, że EPC ponownie zwabiło graczy do siebie. Tym razem w sklepie za darmo możecie odebrać Football Manager 2020, Stick It To The Man oraz drugą część Watch Dogs.

Zacznijmy od najgorętszych tytułów, czyli FM 2020 oraz Watch Dogs 2. Symulator menadżera piłkarskiego ponownie przyciągnął przed ekrany monitorów sporo graczy. Według danych, jakimi pochwalili się producenci gry, w pierwszy dzień promocji w grę jednocześnie grało 120 000 tysięcy osób, a dzięki promocji przybyło aż 500 000 nowych graczy.

Na liście darmowych gier z EPICA znajdziemy także drugą część Watch Dogs. Przygodowa gra od Ubisoftu wydana w 2016 to na pewno nie lada gratka dla fanów pierwszej serii tej gry. Dla zainteresowanych do zgarnięcia za darmo jest również gra Stick It To The Man, gdzie wcielamy się w postać, dzięki której możemy wnikać w umysły innych postaci.

Pamiętajcie, że promocja na wyżej wymienione gierki trwa do 24 września. Jeżeli jesteście zainteresowany gierkami, to nie czekajcie ani chwili dłużej i szybko logujcie się na sklep Epic Games.