IzakTV

Strona główna » Ostatnie spotkania przed chwilą wytchnienia- piątek z polskimi drużynami

Ostatnie spotkania przed chwilą wytchnienia- piątek z polskimi drużynami

Autor: Kamil Kowala
Virtus.pro

Długi i wyczerpujący sezon ESEA MDL dobiega końca. Dziś zobaczymy ostatnie spotkania w lidze, w których udział weźmie już tylko jedna polska formacja. Virtus.pro spróbuje uniknąć baraży, choć los Polaków nie leży tylko w ich rękach. Na dokładkę będziemy mogli obserwować Aristocracy w walce o play-offy United Masters League Season 2.

Jako pierwsi na serwer zagoszczą arystokraci. Brygada Wiktora “TaZa“ Wojtasa zmierzy się z Copenhagen Flames w ramach drugiego sezonu United Masters League. Zwycięstwo w dzisiejszej serii przybliży nadwiślański skład do awansu, ponieważ zagwarantowałoby im bilans 2-0. Podopieczni Mariusza “Loorda“ Cybulskiego są w całkiem niezłej dyspozycji, co udowadniają świetnymi występami w ESL Mistrzostwach Polski, tak więc w batalii z Duńczykami będą minimalnymi faworytami.

Nieco później do gry zameldują się niedźwiedzie. Virtus.pro podejmie Team Spirit w swoim ostatnim meczu tego sezonu ESEA MDL. Wczoraj nasi rodacy uciekli od bezpośredniego spadku z ligi, a dziś postarają się uniknąć baraży i utrzymać się na kolejną odsłonę rozgrywek. Los Janusza “Snaxa“ Pogorzelskiego i spółki zależy jednak w dużej mierze od wyników innych spotkań, tak więc szansa na uniknięcie dogrywki jest znikoma.

Harmonogram:

  • Aristocracy vs Copenhagen Flames – 14:00 (BO3, transmisja)
  • Virtus.pro vs Team Spirit – 15:00 (Overpass, transmisja)