IzakTV

Strona główna » Overwatch za darmo oraz trzecia rocznica gry!

Overwatch za darmo oraz trzecia rocznica gry!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Overwatch

Zacznijmy świętowanie! Blizzard i zespół twórców Overwatch z przyjemnością zapraszają nas na obchody trzeciej rocznicy gry! Od teraz do 10 czerwca gracze mogą logować się do Overwatch na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i wziąć udział w Rocznicy Overwatch 2019.

Po raz trzeci świętujemy Rocznicę Overwatch. Tylko podczas tego wydarzenia gracze będą mogli wziąć udział w rozgrywkach we wszystkie tryby sezonowe takie jak Lucioball, Zemsta Złomensteina, Polowanie na Yeti, Śnieżkowa Ofensywa Mei, Capture the Flag czy fabularne misje Archiwów. Dodatkowo każdy z graczy ponownie otrzyma możliwość zdobycia wszystkich skórek, które są dostępne wyłącznie podczas trwania wydarzeń sezonu.

Dodatkowo każdy gracz, który zaloguje się do gry w trakcie trwania wydarzenia otrzyma jedną legendarną złotą skrzynię ze skarbami, w której otrzyma gwarantowaną legendarną skórkę.

Za darmo?

W Overwatch można grać od teraz aż do 28 maja za darmo. Gra jest darmowa w tym okresie na PC, PS4 oraz XONE. W przypadku konsolowych wersji konieczne jest posiadanie aktywnych abonamentów PS Plus lub Xbox Live Gold do sieciowej zabawy.