IzakTV

Strona główna » Ozzy kończy krótką przygodę z G2 Esports

Ozzy kończy krótką przygodę z G2 Esports

Autor: Paweł Wilk

Dwa tygodnie i niezbyt udany występ w drugiej turze VALORANT Champions Tour 2021 Challengers, to będzie jedyne wspomnienie Oscara „ozzy’ego” Scotta z G2 Esports. Brytyjczyk na swoich mediach społecznościowych poinformował o zakończeniu współpracy.

Scott skorzystał na problemach kadrowych G2 na początku kwietnia, gdy podopieczni Neila “neilzinho” Finlay’a zdecydowali się po słabych wynikach przenieść na ławkę Aleksandra “zeeka” Zygmunta i eliminacje do VCT zagrać właśnie z Brytyjczykiem. Były zawodnik m.in. unsigned miał wprowadzić do drużyny większy ład i zająć się taktyką, bowiem ekipa Patryka “paTiTka” Fabrowskiego od samego początku zmaga się z brakiem prowadzącego. Ozzy szybko otrzymał szansę pokazania swojego warsztatu, ale z niej nie skorzystał zbyt dobrze, bowiem drużyna w kluczowym etapie przegrała w ćwierćfinale z Fnatic i pożegnała się z marzeniem gry na finałach VCT Challengers.

Dalej pod znakiem zapytania swoi przyszłość zeeka, a także to, kto zajmie ostatnie miejsce w zespole G2 Esports. W najbliższym czasie Fabrowski i spółka będą mieli trochę wolnego od oficjalnych spotkań, zatem będzie to idealna okazja do testowania kandydatów.

Aktualny skład VALORANTA w G2 Esports:

  • Oscar “mixwell” Cañellas Colocho
  • Patryk “paTiTek” Fabrowski
  • Jacob “pyth” Mourujärvi
  • Ardis “ardiis” Svarenieks
  • Neil “neilzinho” Finlay – trener
  • Aleksander “zeek” Zygmunt – ławka rezerwowych