IzakTV

Strona główna » P1jo żegna się z SEAL, a reszcie zawodników wygasły kontrakty

P1jo żegna się z SEAL, a reszcie zawodników wygasły kontrakty

Autor: Paweł Wilk

W ostatnich dniach mówiło się bardzo wiele o wielkich zmianach na polskiej scenie CS:GO. Wśród potencjalnych bohaterów wymieniało się składy m.in. PRIDE czy Kinguin. Jako pierwsi o zmianach poinformowali jednak gracze SEAL Esports.

Współpraca ekipy Piotra “peeta” Ćwiklińskiego z organizacją Piotra “Rito” Machały rozpoczęła się na początku września 2017 roku. Wtedy to ówczesne attackiereN zostało zwerbowane przez SEAL. Ekipa głównie rywalizowała na polskim podwórku, jednak z czasem zaczęły pojawiać się międzynarodowe mecze. Te kończyły się z różnym efektem. Ważnym momentem drużyny było dołączenie Piotra “p1jo” Bloka. Z nim SEAL wygrało m.in. Malta Esport Masters 2018, Ecenter Copernicup 2018 czy niedawno internetowy eSporBet.com Promo Cup.

Teraz przed zawodnikami ważne zmiany w ich ekipie, ponieważ ich umowy z organizacją wygasły i pod znakiem zapytania pozostaje ich przyszłość. Na pewno obok peeta nie zobaczymy p1jo, który zdecydował się odejść. Nie wiemy jeszcze, kto zajmie wolne miejsce, nieoficjalnie mówi się, że może to być Bartosz “Hyper” Wolny.

Aktualny skład drużyny:

  • Piotr “peet” Ćwikliński
  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Michał “crank” Krystyniak
  • Michał “mono” Gabszewicz