PACT awansuje do finału 31 sezonu ESEA Advanced Europe!

Autor: Mateusz Olczyk
PACT - lunatic

Półfinałowe starcie w ramach ESEA Advanced Season 31 Europe dobiegło właśnie końca! PACT po dość gładkim starciu wyeliminowali z turnieju Fierce, awansując tym samym do finału!

Pierwszą mapą tego meczu był Mirage, którego 4-ro puntkową serią otworzyli zaczynający po stronie terrorystów Polacy. Wszelkie, mające na celu poprawienie swojej sytuacji, próby ze strony Fierce dość szybko kończyły się na zaledwie pojedynczych zdobytych rundach. PACT po prostu zdominował pierwszą część tej mapy, dyktując swoje warunki od początku do końca, zamykając ją z ogromnym prowadzeniem 11:4.
Nieco lepiej ich przeciwnicy poradzili sobie dopiero po zmianie stron, zaczynając od zwycięstwa w pistoletówce, które pozwoliło im na nieco lepszy start niż w pierwszej połowie. Polacy dość szybko ukrócili jednak starania Fierce, zamykając Mirage z rezultatem 16:9.

Drugą z wybranych na to starcie map było Inferno, które zaczęło się od krótkiej serii ze strony Fierce, przerwanej w 4 rundzie przez zawodników PACT’u. Kolejne 2 punkty wpadły na konto oponenta naszych rodaków, jednak Ci zaliczając pojedyncze zwycięstwa, cały czas trzymali się dość blisko jego wyniku. Pierwszą połowę to Fierce zamknęli z nieco lepszym rezultatem, prowadząc 8:7, jednak najlepsze miało dopiero nadejść.
Bo oto po zmianie stron zobaczyliśmy taki PACT, jaki oglądać mogliśmy na pierwszej mapie. Dawid “lunAtic” Cieślak i spółka całkowicie przejęli kontrolę nad przebiegiem starcia, do końca rozgrywki nie oddając przeciwnikowi ani jednej rundy! Polacy zamknęli mapę z wynikiem 16:8, wygrywając tym samym całe starcie i awansując do finału, w którym przyjdzie im się zmierzyć z Tricked!

PACT vs Fierce – 2:0

• Mirage – 16:9
  • Inferno – 16:8