PACT bez szans w starciu ze SMASH

Autor: Mateusz Olczyk
PACT

Porażka PACT w online’owym starciu w ramach 4 sezonu LOOT.BET. Podopieczni Devilwalka potrzebowali zaledwie dwóch map by zamknąć spotkanie z polską formacją

Pierwszą z map tego meczu, okazało się wybrane przez PACT Inferno. Mylił się jednak ten, kto miał nadzieję, że lunAtic i spółka pokażą na tej mapie solidnego Counter-Strike’a, bowiem zostali oni zmiażdżeni przez SMASH. Po stronie broniącej, nasi rodacy zdobyli zaledwie trzy, pojedyncze punkty, pierwszą połowę kończąc tragicznym 3:12.
Niestety po przerwie również nie doczekaliśmy się poprawy – zespół Kevina’a “kRYSTAL’a” Amend’a czterema krótkimi rundami doprowadził Inferno do końca, z wynikiem nie innym niż 16:3.

Wybór drugiej mapy należał do zawodników SMASH, którzy postawili na Train’a. I choć 3 pierwsze, zwycięskie rundy można uznać za dobry start, to później PACT złapało nowego wiatru w żagle, mszcząc się za pierwszą mapę. Mimo iż nie popisali się taką dominacją jak ich oponent, to aż 7 zdobytych punktów pod rząd, wydaje się nie najgorszym wynikiem. Pierwsza połowa zakończyła się z rezultatem 9:6 dla naszych rodaków.
Wszystko zmieniło się jednak wraz z drugą połową – rundy w zawrotnym tempie zaczęły lądować na koncie SMASH, które bez większego problemu odrobiło stratę względem przeciwnika i ruszyło prosto po zwycięstwo. PACT do końca zdobyli zaledwie 2 punkty więcej, a kRYSTAL i spółka zamknęli Train’a 16:11.

PACT vs SMASH – 0:2

• Inferno – 3:16
  • Train – 11:16