PACT dołącza do Aristocracy i zagra w półfinale LOOT.BET!

PACT

Mamy kolejną polską drużynę w półfinale czwartego sezonu LOOT.BET! Kilka dni temu do tego etapu rozgrywek awansowało Aristocracy, a dziś PACT pokonał SKADE 2:0 w ćwierćfinale.

Mecz rozpoczął się na Trainie wybranym przez SKADE. Bułgarzy całkiem nieźle weszli w mecz, ale już w 4. rundzie inicjatywę przejął PACT. Crity i spółka zdobywali regularnie punkty i na półmetku mapy prowadzili już 10:5. Warto jednak zaznaczyć, że Polacy grali po łatwiejszej stronie CT. Po krótkiej przerwie pistoletówka wpadła na konto PACTu, dzięki czemu kilka minut później polska formacja prowadziła już 13:5! Niestety zespół lunAtica miał dosyć duże problemy z domknięciem mapy. SKADE zwęszyło okazję do come-backu i postraszyło Polaków, gdy doprowadziło do wyniku 12:14. Na szczęście nasi rodacy opanowali sytuację i ostatecznie zwyciężyli 16:12. Najlepszy na mapie był polski snajper – Crityourface, który zgromadził aż 26 fragów, z tego aż 18 z AWP.

Drugą mapą spotkania był Nuke. Tutaj rywalizacja była od samego początku zacięta, żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć rywalom na dużą ilość punktów, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Pierwsza połowa jednak wpadła na konto SKADE, które mimo, że grało po TT to wygrało 8:7. Po zmianie stron Bułgarzy wygrali rundę pistoletową, a kibice PACTu mogli powoli zacząć się martwić o wynik na tej mapie. rafftu i spółka doprowadzili nawet do wyniku 12:8, na szczęście w kolejnych rundach sprawy w swoje ręce wzięli kolejno crityourface i Sobol, dzięki którym Polacy rozpoczęli come-back. Szczególnie mógł imponować Sobolewski, który w zaledwie sześć rund ustrzelił aż 13 fragów! Głównie dzięki niemu come-back był możliwy. Ostatecznie Polacy wygrali 16:12, a mimo fantastycznej dyspozycji Sobola pod koniec mapy, to na serwerze najlepszy był Goofy, który zgromadził na koncie aż 31 fragów.

PACT 2:0 SKADE – Train 16:12, Nuke 16:12