IzakTV

Strona główna » PACT i MAD Lions nie zagrają w finale Domination League; morelz i phr z udanym debiutem!

PACT i MAD Lions nie zagrają w finale Domination League; morelz i phr z udanym debiutem!

Autor: Michał Maćkowski

Za nami dzisiejsze spotkania z udziałem Polaków. Niestety MAD Lions i MAD DOG’S PACT nie zagrają w finale Domination League, a nowy skład Finest zaliczył udany debiut. 

Dzień rozpoczęliśmy z dwoma debiutami, bowiem nowy skład Tomasza “phr” Wójcika i Piotra “morelza” Taterki zmierzył się z debiutującym nowym zespołem Tarczyński Protein Team. Międzynarodowa drużyna z dwoma Polakami nie miała zbytnio dużych problemów i wygrał po dwóch mapach. Najpierw Finest zgarnęło Dusta2 wynikiem 16:10, a następnie zamknęło spotkanie na Nuke rezultatem 16:11, zgarniając przy tym pierwsze zwycięstwo w kwalifikacjach do piątego sezonu EDC.

Finest vs Tarczyński Protein Team – 2:0

  • Dust2 – 16:10
  • Nuke – 16:11

W rozgrywkach Domination League nie mamy już niestety żadnego naszego rodaka. MAD DOG’S PACT w półfinałowym starciu zmierzyło się ze szwedzkim GamerLegion i tutaj rywalizacja była bardzo zacięta. Najpierw Polacy na Inferno wrócili z dalekiej podróży i przegrywając 4:11 zdołali doprowadzić do remisu po dwanaście. Niestety końcówka pierwszej mapy nie poszła już po myśli naszych rodaków, którzy przegrali 13:16. Na Overpassie rywalizacja obrała nieco inny kierunek, bo to gracze MAD DOG’S PACT nadawali tempa rozgrywce i tak było do końca pierwszej połowy, którą wygrali 9:6. Jednak po zmianie stron sytuacja się odwróciła i to GamerLegion pokazało pazur i ostatecznie doprowadziło do dogrywki. Tam już niestety zabrakło sił naszym rodakom, którzy przegrali 16:19.

GamerLegion vs MAD DOG’S PACT – 2:0

  • Inferno – 16:13
  • Overpass – 19:15

Awansu do finału nie zgarnęli także podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego. MAD Lions musiało uznać wyższość forZe już na dwóch mapach i tak samo jak MAD DOG’S PACT  zakończyło swój występ w Domination League na etapie półfinałów.

MAD Lions vs forZe – 0:2

  • Ancient – 14:16
  • Mirage – 10:16