IzakTV

Strona główna » PACT i MAD Lions walczą o finał Domination League! W grze także nowy skład TPT oraz Finest

PACT i MAD Lions walczą o finał Domination League! W grze także nowy skład TPT oraz Finest

Autor: Michał Maćkowski
MAD DOG'S PACT

Długi i bardzo ciekawy dzień przed polskimi kibicami CS:GO. O finał drugiego sezonu Domination League powalczą reprezentanci PACT’u oraz MAD Lions. Co ciekawe w grze zobaczymy także nowe składy TPT i Finest, które powalczą między sobą. 

Wczorajszy dzień był bardzo emocjonujący dla polskich kibiców. Niestety nie mamy dużych powodów do zadowolenia, bowiem oprócz awansu PACT’u i ekipy tudsona do półfinałów Domination League nie mieliśmy innych okazji do świętowania. Wisła, Izako Boars oraz Anonymo zanotowały bolesne porażki, o których więcej przeczytacie tutaj.

Dzisiaj natomiast czeka nas kilka bardzo ciekawych starć. Równo o 13:00 będziemy mogli obejrzeć starcie dwóch nowych składów. Po jednej stronie barykady staną nowi zawodnicy Tarczyński Protein Team, którzy zmierzą się z Team Finest. Co ciekawe w międzynarodowej drużynie zobaczymy dwóch Polaków – Tomasza “phr” Wójcika i właśnie byłego reprezentanta TPT – Piotra “morelza” Taterkę. Bardzo interesującą kwestią w tej sprawie jest, że obydwaj Polacy jak i nowi gracze Tarczyński Protein Team nie zdążyli jeszcze oficjalnie zadebiutować w nowych barwach i nawet nie zostali ogłoszeni przez organizację, jako pełnoprawni zawodnicy, a już dzisiaj stoczą bój między sobą w zamkniętych kwalifikacjach do piątego sezonu EDC.

Godzinę później do gry wkroczy ostatni polski zespół w drugim sezonie Domination League. MAD DOG’S PACT po wczorajszym zwycięstwie nad Wisłą All in! Games Kraków powalczy dzisiaj o awans do finału, gdzie stawką oprócz zwycięstwa są cenny punkty do rankingów, ale także 22 000$. Jednak przed finałowym starciem trzeba pokonać szwedzkie GamerLegion.

Na koniec czwartkowej rywalizacji w akcji będziemy mogli obejrzeć podopiecznych Jakuba “kubena” Gurczyńskiego, którzy tak samo jak MAD DOG’S PACT powalczą o awans do finału drugiego sezonu Domination League. MAD Lions w półfinałowym starciu zmierzy się z rosyjskim forZe.

Harmonogram 

  • Team Finest vs Tarczyński Protein Team – 13:00 (BO3, transmisja)
  • MAD DOG’S PACT vs GamerLegion – 14:00 (BO3, transmisja)
  • MAD Lions vs forZe – 17;00 (BO3, transmisja)