PACT kończy przygodę z OGA Counter PIT Season 7

Autor: Mateusz Olczyk
PACT

PACT bez szczęścia w starciu z Demolition Crew. Tą porażką Polacy kończą przygodę z OGA Counter PIT Season 7

Spotkanie zaczęło się od wybranego przez Demolition Crew – Dust2. Granie na mapie przeciwnika nie przeszkodziło jednak polskiej formacji w świetnym otwarciu meczu, bowiem solidna defensywa zaprezentowana przez PACT, szybko zaoowocowała aż 5-cio punktową serią. Po niej oponenci podnieśli na krótko głowę i spróbowali powrócić do starcia, jednak ich starania skończyły się na zaledwie 3 rundach. Zespół lunAtic’a zdominował pozostałą część pierwszą połowy, zamykając ją błyskawicznie z wynikiem 12:3. Wszystko zdawało się wskazywać na rychły triumf.
Ten jednak nie nadszedł – zmiana stron całkowicie pomieszała szyki polskiej drużyny, która w zawrotnym tempie zaczęła tracić wyrobioną wcześniej przewagę. Demolition Crew wygrało CAŁĄ drugą połowę, tj. serię aż 13 wygranych rund z rzędu. Mecz zakończył się z wynikiem 16:12, a ja zaczynam przypuszczać, że żyjemy w symulacji.

Drugą mapą tego starcia był Overpass. Tutaj niestety nie zobaczyliśmy tak dobrego startu, jaki PACT zaprezentowało wcześniej. Choć ciężko się też rzecz jasna dziwić – po takiej klęsce na poprzedniej mapie, zachowanie zimnej krwi na następnej dla każdego może być bardzo ciężkim zadaniem. Zespół lunAtic’a zwyciężył w pistoletówce, jednak po niej udało im się zdobywać zaledwie pojedyncze punkty i to Demolition Crew wyraźnie czuło się na Overpasie, jak u siebie. Pierwsza połowa zakończyła się ich przewagą 10:5.
Nieco lepiej PACT zaczęło natomiast w drugiej części starcia. Zdobyli kolejną pistoletówkę, a walka z oponentem zaczęła wreszcie sprawiać wrażenie całkiem wyrównanej. Niestety wynik z pierwszej połowy nie dał o sobie zapomnieć i “wyrównana walka” nie wystarczyła do uratowania Polaków w tym spotkaniu. Demolition Crew zamknęło mapę 16:10, wygrywając tym samym cały mecz.

PACT 0:2 Demolition Crew

• Dust2 – 12:16
  • Overpass – 10:16

PACT niestety kończy przygodę z 7 sezonem OGA Counter PIT, jednak szczęśliwie nie jest to jedyny polski zespół, który oglądać możemy w tym turnieju. Już jutro o godzinie 18:00, pod tym linkiem obejrzeć będzie można starcie AGO vs Nemiga.