PACT nie podołało w walce z HAVU na OGA Counter Pit Season 6

Autor: Mateusz Olczyk
PACT

PACT ulega HAVU na OGA Counter PIT by AMD and Sapphire Season 6. Zaledwie dwie mapy wystarczyły Finom do zwycięstwa nad zespołem lunAtic’a.

Pierwszą mapą tego starcia było wybrane przez naszych rodaków Vertigo. Mimo grania na mapie swojego wybru, PACT niezbyt dobrze zaczęło spotkanie, na początek tracąc aż pięć punktów. Szybko jednak wzięli się do roboty, dzięki sześciu zwycięstwom przejmując na moment prowadzenie. Do końca pierwszej połowy oba zespoły wymieniły się jeszcze dwoma rundami, kończąc ją wynikiem 8:7 dla drużyny DawidalunAtic’a” Cieślaka.
Po zmianie stron rozgrywka nie była już jednak tak wyrównana. Pierwsze rundy dość szybko zasiliły konto HAVU i choć Polacy walczyli dzielnie, pięć zwycięstw z rzędu dla ekipy sAw’a wystarczyło, by Ci zamknęli Vertigo 16:12.

Równie źle niestety zaczęła się druga mapa, jaką był Dust2. PACT ponownie na początek straciło pięć rund, dopiero po tym biorąc się nieco w garść. Początkowo zdobywali zaledwie pojedyncze zwycięstwa, by później zacząć radzić sobie nieco lepiej. Pierwszą połowę zamknęli czteropunktową serią i wynikiem 7:8.
Po zmianie stron oba zespoły jeszcze bardziej zwolniły tempa, bardzo mocno wyrównując przebieg starcia. Przez pewien czas oglądaliśmy wymianę pojedynczych rund, którą przerwało dopiero HAVU z czteropuntkową serią. Dzięki temu zdołali zamknąć mapę z wynikiem 16:12, a więc identycznym jak na Vertigo

PACT 0:2 HAVU

• Vertigo – 12:16
  • Dust2 – 12:16