IzakTV

Strona główna » PACT rozpoczyna bój o BLAST Premier, a Wisła Kraków o kolejne punkty w ESEA Premier

PACT rozpoczyna bój o BLAST Premier, a Wisła Kraków o kolejne punkty w ESEA Premier

Autor: Michał Maćkowski
Wisła

Kolejny dzień z Polakami w międzynarodowych turniejach przed nami! Już wieczorem w akcji oglądać będziemy mogli reprezentantów MAD DOG’S PACT oraz Wisły All iN! Games Kraków. 

Wczorajszy dzień nie był zbytnio udany dla polskich formacji, bowiem ze smakiem zwycięstwa do łóżek kładli się tylko gracze x-kom AGO. Dzisiaj natomiast do gry wkroczą inne polskie drużyny, a dokładnie MAD DOG’S PACT oraz Wisła All iN! Games Kraków.

Jako pierwsi na serwerze i to co najmniej dwukrotnie zameldują się dzisiaj gracze MAD DOG’S PACT. Ekipa Jacka “minise” Jeziaka rozpoczyna bój w Fantasyexpo EU Champions, gdzie rywalizacja toczy się o jedno miejsca w prestiżowych rozgrywkach BLAST Premier. Wczoraj z turnieju niestety odpadli reprezentanci Illuminar, przez co PACT’owicze są ostatnią polską fortecą w turnieju. Na dzień dobry nasz rodzimy zespół stawi czoła Sprout, a następnie zależnie od przegranej lub wygranej powalczy z DBL Poney lub Coalesce.

Jeszcze dzisiaj o 19 do gry wkroczą gracze Wisły All iN! Games Kraków, którzy powalczą o kolejne punkty w ramach ESEA Premier. Na ten moment biała gwiazda wygrała wszystkie dwa rozegrane przez siebie spotkania i dzisiaj będzie miała okazję zrównać się punktami z x-kom AGO. Jednak aby tego dokonać, trzeba wygrać z bułgarskim SKADE, które co ciekawe nie wygrało jeszcze ani jednego z trzech rozegranych spotkań w lidze.

Harmonogram na dziś

  • MAD DOG’S PACT vs Sprout – 18:00 (BO1, transmisja)
  • Wisła All iN! Games Kraków – 19:00 (BO3, transmisja)
  • Mecz wygranych PACT/Sprout vs DBL Poney/Coalesce- 19:00 (BO1)
  • Mecz przegranych PACT/Sprout vs DBL Poney/Coalesce – 20:00 (BO1)
  • Mecz decydujący – 21:00 (BO1)