PACT ulega x-kom AGO w rozgrywkach LOOT.BET 5

Autor: Piotr Ossowski
PACT

Poniedziałkowy wieczór upłynął pod znakiem pojedynku polsko-polskiego. X-kom AGO podejmowało w ramach rozgrywek LOOT.BET 5 PACT. Triumfowała ekipa spod znaku jastrzębia.

Pierwszą mapą było Inferno. Ten pojedynek był bardzo zacięty. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie wyrobić większej przewagi. Pomimo tego, pierwsza połowa padła łupem x-kom AGO, które grając po stronie broniącej zwyciężyło 9:6. Zamiana stron bardziej jednak sprzyjała ekipie PACT. Ci zaczęli grać lepiej, odrabiać wynik, wyszli nawet na prowadzenie 13:12, ale później coś się posypało. Nie potrafili sfinalizować swoich szans i ostatecznie zostali pokonani przez swoich rywali 14:16.

Początkowo na drugiej mapie, którą był Dust 2, inicjatywę przejęło znów PACT. LunAtic i spółka grali pewnie po stronie antyterrorystów, wygrali 9:6. Zmiana stron okazała się jednak dla nich prawdziwą katastrofą. Świetnie zaprezentowało się x-kom AGO, które nie pozostawiło swoim rywalom żadnych złudzeń! Jastrzębie zwyciężyły drugą połowę wynikiem 10:0, pokonując ostatecznie swoich rywali 16:9.

PACT przeżywa kryzys. Pomimo wygranego LAN-a Polskiej Ligi Esportowej, ekipa zupełnie nie radzi sobie w internecie. Polacy zdążyli już odpaść z LOOT.BET 5 w meczu z Winstrike, dano im jednak jeszcze jedną szansę. PACT dostało miejsce w dolnej drabince rozgrywek, dzisiaj ulegli jednak x-kom AGO.

Jastrzębie natomiast prezentują przyzwoitą dyspozycję. Sezon powoli zmierza ku końcowi, stąd też drużyna Furlana nie gra zbyt wielu meczów oficjalnych, można jednak śmiało powiedzieć, że ich gra wygląda nieźle. W wyniku dzisiejszego zwycięstwa AGO będzie czekało w kolejnej rundzie dolnej drabinki rozgrywek na przegranego z pojedynku HAVU vs SKADE.

Przypomnijmy, że w puli nagród LOOT.BET 5 jest 30 000$, a zwycięzca zgarnia 18 000$.

PACT 0:2 x-kom AGO (Inferno 14:16, Dust 2 9:16)