IzakTV

Strona główna » PACT uzupełnia grono najlepszej czwórki ESL MP

PACT uzupełnia grono najlepszej czwórki ESL MP

Autor: Krzysztof Sarna
PACT

Najlepsza czwórka jesiennych ESL Mistrzostw Polski wyłoniona! Ostatnią formacją, która zasiliła grono TOP4 jest MAD DOG’S PACT. Paweł “reatz” Jańczak i jego koledzy górowali nad Ungentium.

Play-Iny ESL MP dobiegły końca. W konsolidacyjnym finale mieliśmy okazję podziwiać Ungentium oraz PACT. Spotkanie to oczywiście było premiowane miejscem na LAN-owych finałach w Katowicach. Jak się okazało – za tydzień na Śląsku o tytuł mistrza Polski walczyć będzie ten drugi zespół.

Niedzielne zawody rozpoczęły się od Nuke’a, które wybrali Kamil “Sobol” Sobolewski i spółka. PACT rozpoczął na tej lokacji od gry w ataku i dominował już od pierwszych rund. W szczytowym momencie drużyna ta wygrywała 10:5. Wynik zaczął oscylować w okolicach remisu po zmianie stron, jednak Ungentium nie potrafiło przekroczyć bariery dwóch oczek straty (11:13, 13:15). Tak więc prowadzenie objęła 109. formacja świata i dzieliła ją zaledwie jedna mapa od LAN-owych finałów.

Następnie rywalizacja przeniosła się na Inferno. W tym przypadku ponownie ujrzeliśmy scenariusz z ubiegłego planu. Z tą jednak różnicą, że gracze Vincenta “vinSa” Jozefiaka wystartowali w obronie. Nie da się ukryć, że ten kolektyw czuł to spotkanie, stąd też prowadził 5:0, czy przed przerwą 9:6. A po niej? Ponownie było dobrze, a jeszcze gorzej dla Patryka “Sidneya” Koraba i jego kompanów. Rywalizacja zakończyła się na wyniku 10:16 i tym samym Ungentium zakończyło swoją przygodę z jesiennymi ESL Mistrzostwami Polski w 2021 roku.

Ungentium 0:2 MAD DOG’S PACT – Nuke 13:16, Inferno 10:16