PACT zwycięża w półfinale przeciwko Codewise Unicorns na LanTrek 2019

Autor: Filip Woszczek

Po wyrównanym pojedynku, spotkanie PACT vs. Codewise Unicorns kończy się zwycięstwem drużyny PACT 2-1. Przechodzą oni jednocześnie do finału przeciwko SuperJymy.

Mecz rozpoczął się na mapie Cache, gdzie bardzo dobry start zapewniło sobie PACT po stronie terrorystów. Codewise zdołało zdobyć zaledwie pięć rund po stronie CT, więc wynik wynosił 10:5. W drugiej połowie to Codewise wygrąło rundę pistoletową, więc nadzieje na powrót do meczu nie umarły. W pierwszej rundzie full-buy PACT powiększyło jednak swoją przewagę o trzy rundy. Mimo wszystko, przeciwnicy nie poddali się i zdołali doprowadzić do wyniku 14-14, lecz to PACT końcowo postawiło kropkę nad “i”.

Mirage padło wyborem PACT, lecz walka była równie zacięta, jak w przypadku pierwszej mapy. W pewnym momencie Codewise prowadziło wynikiem 7:3 po stronie broniącej, lecz końcowo drużynie Sobola udało się wygrać wszystkie pozostałe rundy do wyniku 8:7. Bardzo dobrze rozegrana strona terrorystów pozwoliła Codewise na powrócenie z niekorzystnego wyniku 10-13 i wygraną na tej mapie wynikiem 16:13.

Decydujący był tutaj Train, gdzie ponownie zobaczyliśmy połowę 8:7, również dla drużyny PACT po stronie terrorystów. W tym przypadku Codewise nie zdołało wygrać żadnej z pistoletówek, oraz pozwolili rywalom na wygrywanie rund z ograniczonym ekwipunkiem, więc wygrana PACTu na tej mapie była kwestią czasu.

PACT 2-1 Codewise Unicorns

Cache 16:14

Mirage 13:16

Train 16:12

Finałowe spotkanie SuperJymy vs. PACT odbędzie się o godzinie 20:00 na kanale BandiT_live