IzakTV

Strona główna » Pagan Online – nowa gra Wargaming i Mad Head Games!

Pagan Online – nowa gra Wargaming i Mad Head Games!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Pagan

Wargaming ogłasza Pagan Online, grę action RPG osadzoną w czasach przedbiblijnych, która rzuca gracza w wir walki z dzikimi potworami i mitycznymi bóstwami. Tytuł tworzy studio Mad Head Games, utalentowany zespół rodem z Serbii. Planowana premiera jest na 2019 rok.

Mad Head Games to pionierzy tworzenia gier w Serbii. Studio założone w 2011 roku szybko zostało liderem rynku przecierając szlak dla reszty branży. Firma znana jest ze swojego innowacyjnego podejścia do gier przygodowych i po latach sukcesów na tym polu, chce rozwinąć skrzydła w nowych gatunkach.

Pagan Online to nowe i świeże podejście do action RPG oferująca wymagającą, dynamiczna walkę, silnych herosów, mnóstwo wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały. Tytuł podażą drogą klasycznych „dungeon crawlerów” jednocześnie zbliżając rozgrywkę do stylu znanego z MOBA.

“Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe,” mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. „Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie.”

„W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające,” dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. “To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!”

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, Pagan Online zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.