Pasha i spółka bez szans w starciu z Epsilon. Nieudany debiut Polaków w UCC Summer Smash

Autor: Krystian Terpiński

Na pewno nie taki start wyobrażali sobie reprezentanci miksowego Youngsters w UCC Summer Smash. Polacy przegrali z Epsilon wynikiem 0-2.

Na początek przenieśliśmy się na mapę de_nuke, gdzie od początku warunki zaczęli dyktować gracze Epsilon. Nils “k1to” Gruhne i jego koledzy nie pozostawili Polakom żadnych złudzeń i pierwszą rundę oddali na korzyść Youngsters dopiero przy wyniku 13-0. Po zmianie stron było już za późno na jakiekolwiek przebudzenie, a miksowy skład opuszczał serwer z bagażem 14 oczek na minusie.

Po chwili przerwy przenieśliśmy się na Mirage, gdzie ze względu na specyfikę tej mapy liczyliśmy na bardziej wyrównane zawody. Początek zdecydowanie należał do zespołu Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, który dzięki ciekawym atakom wyszedł na szybkie prowadzenie. Późniejszy etap spotkania to brutalna wymiana ciosów, która zaowocowała tym, że wynik bez przerwy oscylował w okolicach remisu. Końcówka bezapelacyjnie należała jednak do międzynarodowej ekipy. Epsilon bez cienia zawahania przeprowadzał kolejne natarcia na oba bombsite’y i zakończył drugą arenę rezultatem 16-13.

Szansę na lepszy wynik podczas UCC Summer Smash reprezentanci Youngsters dostaną już jutro. Filip “tudsoN” Tudev i spółka zmierzą się z rosyjskim Vega Squadron w meczu drużyn z bilansem spotkań 0-1.