IzakTV

Strona główna » pasha zawalczy na KSW?

pasha zawalczy na KSW?

Autor: Michał Maćkowski
pasha

Jarosław “pasha” Jarząbkowski cały czas łączony jest ze sztukami walki i ponownie wokół niego zrobiło się gorąco, bowiem były profesjonalny gracz CS:GO może zawalczyć na KSW.

Wiele osób chciałoby zobaczyć Jarosława “pashę” Jarząbkowskiego na profesjonalnej gali, na której stoczyłby swój pierwszy profesjonalny pojedynek z tysiącami kibiców na trybunach. Dla samego Jarka, jak i federacji, która tego dokona będzie to strzał w dziesiątkę, bowiem od miesięcy tworzą się plotki, gdzie mógłby zawalczyć były gracz Virtus.pro.

Jarosław “pasha” Jarząbkowski łączony był między innymi z FAME MMA i co ciekawe sam przyznał na transmisji, że jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to zawalczy w oktagonie w ramach tej federacji. Teraz jednak w nowym odcinku Trójkąta Towarzyskiego gościem był Maciej Kawulski, czyli współwłaściciel KSW, który na antenie porozmawiał z pashą i umówił się z nim na kawę, aby obgadać cały temat.

Przeczytaj więcej – Jak wszystko dobrze pójdzie, to zobaczycie mnie na FAME MMA

Jeżeli Jarosław “pasha” Jarząbkowski faktycznie zawalczy na KSW, to dla federacji byłoby to strzałem w dziesiątkę, bowiem papito nie tylko obejrzeć w klatce chcą Polacy, ale i także wielka publiczność za granicą, co pozwoliłoby dotrzeć do fanów z wielu zakątków świata

Najnowszy odcinek Trójkąta Towarzyskiego, który prowadzą Bogusław Leśnodorski i Żurnalista możecie obejrzeć tutaj.