IzakTV

Strona główna » Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski obchodzi dzisiaj trzydzieste urodziny!

Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski obchodzi dzisiaj trzydzieste urodziny!

Autor: Michał Maćkowski

Największy polski biceps kończy dzisiaj trzydzieści lat. Z tej okazji życzymy mu wszystkiego najlepszego i powrotu na sam szczyt.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski jest znany nie tylko z fantastycznych headshotów, czy niesamowitych strzałów z AWP, ale też ze specyficznego poczucia humoru i nie tak bezbłędnego, ale oczywiście zabawnego języka angielskiego. Jarek w ostatnim czasie pokazuje bardzo dobrą formę, co miejmy nadzieję, że pomoże drużynie Virtus.pro wznieść kolejne trofea. Swoich fanów ma na całym świecie, co już nie raz mogliśmy zauważyć na zagranicznych turniejach.

Jarek urodził się w 11 kwietnia 1988 roku w małej miejscowości Nasielsk, co czyni go jednym z najstarszych zawodników na profesjonalnej scenie CS:GO (obok TaZa, Edwarda czy chociażby gob b) Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w Counter-Strike 1.6. W przeszłości występował m.in. w: D-Link PGSAGAiN (tutaj dołączył do Neo, Taza oraz Kubena), Frag eXecutors oraz aktualnie Virtus.pro. W 2014 roku został trzecim najlepszy zawodnikiem na świecie według rankingu HLTV. Z jego pozytywnych inicjatyw warto nadmienić, iż Jarek przyczynił się w znaczącym stopniu do budowy placu zabaw w jego rodzinnej miejscowości. Z okazji jego urodzin warto sobie przypomnieć film, jaki nakręciło Valve o Jarosławie “pashaBiceps” Jarząbkowskim.