IzakTV

Strona główna » Passa wygranych nie trwa wiecznie. Emeritos banditos z porażką na de_inferno

Passa wygranych nie trwa wiecznie. Emeritos banditos z porażką na de_inferno

Autor: Mateusz Lechowicz
Emeritos Banditos

Niestety dobry start nie zagwarantował wygranej Emeritos Banditos w kolejnym spotkaniu 35 sezonu ESEA Open. Przegrana 16-14 na drużynę UPIT 2_0 umieściła Emerytów na 83 miejscu w ligowej tabeli. O lepsze rozstawienie w fazie pucharowej ESEA Open wciąż więc trzeba powalczyć.

Pierwsze rozegrane de_inferno w tym sezonie ESEA niestety nie wpadło na konta polskiej ekipy streamerów. Dobra passa nie trwa wiecznie i ta musiała się kiedyś skończyć. Nie był to jednak mecz jednej drużyny i Emeryci pomimo braku Pashy w składzie przegrali zaledwie dwiema rundami.

Początek mapy de_inferno zaczął się wręcz perfekcyjnie dla ekipy Izaka. Przegrana pistoletówka była wyłącznie wypadkiem przy pracy, a kolejne rundy gładko wpadały na konta Emerytów. W ciągu kilkunastu kolejnych minut mogliśmy oglądać wynik 8-1 dla EB i niestety od tego momentu zaczęły tworzyć się problemy. Jedna wygrana runda rywali pociągnęła za sobą szereg kolejnych. Przegrana potyczka 3v3 na bombsicie A pozwoliła narzucić UPIT 2_0 własne tempo, które nie odpowiadało Emerytom aż do końca pierwszej połowy. Strona terrorystów zakończyła się więc wynikiem 9-6 z przewagą dla Emerytów.

Niestety pomimo grania po łatwiejszej ze stron i wygranej rundy pistoletowej Polakom nie udało się zagrać tak dobrze, jak na początku spotkania. Rywale z bilansem 7-2 w lidze ESEA udowodnili, że wcześniejsze mecze nie były wygrane dzięki szczęściu a umiejętnościom. Przygotowane granaty dymne skutecznie odcinały pozycje Izaka i spółki. Wspólne wejścia w jedno tempo na bomsity również nie ułatwiały zadania naszym rodakom. Trzy świetnie ugrane clutche przez Saja również nie pomogły odmienić całego spotkania, które podczas stanu 14-14 zostało zdominowane przez rywali. Słaba ekonomia było gwoździem do trumny Polaków, którzy zmuszeni byli uznać wyższość UPIT 2_0. Do końca sezonu regularnego pozostały już tylko dwa mecze i brak wygranej Emerytów w kolejnych spotkaniach może znacząco utrudnić awans do ligi ESEA Advanced.

Kolejny mecz Emeritos Banditos rozegrają 08.10 w sobotę o godzinie 20:30. Zmierzą się w nim przeciwko mieszanej drużynie z europy, “kyntta“. Całe spotkanie dostępne będzie na kanałach IzakaPashyPevoraSaja i PAGO, a także Leha. Wyniki drużyny i aktualną sytuację w lidze możecie znaleźć pod tym linkiem.