IzakTV

Strona główna » Peacemaker nie jest już trenerem Heroic

Peacemaker nie jest już trenerem Heroic

Autor: Paweł Wilk

Znalezienie piątego zawodnika nie będzie jedynym zadaniem Heroic. Duńska organizacja rozwiązała właśnie umowę z Luisem “peacemakerem” Tadeau, który z powodów zdrowotnych nie będzie mógł kontynuować swojej pracy.

Brazylijczyk dołączył do Heroic pod koniec 2017 roku i dość szybko przekonał włodarzy do podpisania rocznej umowy. Ta nie dojdzie do skutku, ponieważ były opiekun m.in. TyLoo, Misfits czy Team Liquid zmaga się z problemami zdrowotnymi. Luis w krótkim oświadczeniu uspokoił fanów, że sprawa nie jest poważna, ale potrzeba czasu i spokoju, by doprowadzić wszystko do końca.

W związku z tym umowa Brazylijczyka została rozwiązana, a tymczasowo rolę trenera objął Andreas “MODDII” Fridh, który równocześnie będzie podstawowym zawodnikiem. Sprawa może zmienić się już niedługo, ponieważ Heroic planuje ogłosić swój oficjalny skład po przebudowaniach i odejściu do OpTic Gaming dwóch swoich zawodników: Jakoba “JUGi’ego” Hansena i Marco “Snappiego” Pfeiffera. Do tego czasu Skandynawowie będą rezygnować z oficjalnych rozgrywek.

Aktualny skład Heroic:

  • Ruben “RUBINO” Villarroel
  • Patrick “es3tag” Hansen
  • Nikolaj “niko” Kristensen
  • Andreas “MODDII” Fridh