IzakTV

Strona główna » peacemaker nowym trenerem sekcji CS:GO w compLexity Gaming!

peacemaker nowym trenerem sekcji CS:GO w compLexity Gaming!

Autor: Marcin Kapusta

compLexity Gaming zakończyło przebudowę sekcji CS:GO. Po sprowadzeniu Patricka “es3taga” Hansena, przyszedł czas na zatrudnienie trenera. Został nim Luis “peacemaker” Tadeu!

Przez lata uważnie śledziłem karierę peacemakera i byłem z nim w stałym kontakcie. Wnosi on ogromną mądrość i doświadczenie do roli trenera, dlatego też jestem zachwycony, że w końcu możemy razem pracować. Teraz musimy przetransportować nasz zespół do Brazylii, aby Luis i coL mogli wygrać wielki turniej przed niesamowitymi brazylijskimi kibicami.” – oświadczył CEO compLexity Gaming, Jason Lake, w rozmowie z serwisem HLTV.

34-letni weteran może pochwalić się bogatym CV, ponieważ w przeszłości szkolił m.in. zawodników Teamu Liquid, NRG Esports, Misfits Gaming, Heroic czy też MAD Lions. Rozegrał nawet epizod z chińskim TYLOO. W maju bieżącego roku objął stery w rodzimym Imperial eSports, jednak w tej drużynie nic wielkiego nie zdołał osiągnął. W compLexity Gaming zastąpił w obowiązkach Jamiego “keitę” Halla, który zakończył współpracę z amerykańską organizacją 15 lipca.

Warto napomknąć, że dwa dni temu doszło do zmiany w wyjściowym składzie Juggernauta. Były reprezentant Cloud9, Patrick “es3tag” Hansen wszedł w buty Williama “RUSHA” Wierzbę.Po blisko dwóch latach pracy z compLexity, rozchodzimy się w swoje strony. Miałem nadzieję, że uda mi się osiągnąć więcej z tym zespołem, ale po prostu nie spełnialiśmy naszych oczekiwań. Żałuję, że nie udało nam się wywalczyć lepszych wyników, bo tyle razy byliśmy tak blisko. Ale w końcu nic nie trwa wiecznie i zmiana w składzie była potrzebna. Życzę powodzenia moim kolegom i całej organizacji.” – przyznał Amerykanin.

Przygotowywałem się na taką okazję przez ostatnie lata. Dziękuje ludziom, którzy pomagali mi stawać się lepszą wersją samego siebie każdego dnia. Nie zamierzam sobie odpuścić, dopóki nie doprowadzę compLexity na sam szczyt.” – napisał peacemaker za pośrednictwem Twittera.

Aktualny skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Benjamin “blameF” Bremer
  • Kristian “k0nfig” Wienecke
  • Justin “jks” Savage
  • Valentin “poizon” Vasilev
  • Patrick “es3tag” Hansen
  • William “RUSH” Wierzba (rezerwa)