IzakTV

Strona główna » peacemaker o Innocencie – To wspaniały dzieciak, który dał z siebie wszystko

peacemaker o Innocencie – To wspaniały dzieciak, który dał z siebie wszystko

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Paweł “innocent” Mocek swoją przygodę z MAD Lions ma już dawno za sobą, jednak dopiero teraz dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o zakontraktowaniu Polaka w duńskim zespole. 

Przypomnijmy na początek nieco historię Pawła “innocenta Mocka, który w sierpniu ubiegłego roku został oficjalnie nowym zawodnikiem MAD Lions. Polak postanowił kolejny raz spróbować swoich sił w międzynarodowym zespole, lecz niestety nie wyszło, bowiem już miesiąc później został odsunięty od składu.

Teraz nieco więcej o transferze Pawła do MAD Lions powiedział w wywiadzie dla HLTV były trener duńskiej drużyny – Luis “peacemaker” Tadeu. Brazylijczyk ujawnił, że Polak nie był ich pierwszą ani drugą opcją, a pomysł ściągnięcia do drużyny Pawła zarzucił Asger “AcilioN” Larsen.

Spędziliśmy dużo czasu rozmawiając z niektórymi graczami i byliśmy bardzo blisko podpisania kontraktu z Lekr0, ale on zdecydował się zagrać w North. Negocjacje zajęły nam sporo czasu i musieliśmy podpisać kontrakt z graczem przed blokadą składu ESL One Cologne. Mieliśmy kilka opcji, a AcilioN wymyślił Innocenta i powiedział o nim dobre rzeczy – mówi peacemaker dla HLTV

Były trener MAD Lions dodał także, że problemem drużyny była bariera językowa, która zdecydowało potem o powrocie do pełnego duńskiego składu.

Innocent to wspaniały dzieciak, który dał z siebie wszystko, ale niestety myślę, że gracze zlekceważyli barierę językową. Było to również dla mnie dobre, kiedy drużyna zaczęła komunikować się po angielsku, zrozumiałem wtedy jak zawodnicy podchodzili do gry, lecz lepsze dla nas było, gdy wróciliśmy do pełnego duńskiego składu. – dodaje Brazylijczyk.