Pewne zwycięstwo adwokacika w LOOT.BET Season 4

Po falstarcie z PACT, adwokacik zalicza pierwsze zwycięstwo w czwartym sezonie LOOT.BET. Polacy pokonali 2:0 Unique.

Pierwszą mapą pojedynku był Train – pick Unique. W spotkanie lepiej weszli jednak Polacy, którzy w ekspresowym tempie zbudowali sobie cztery punkty przewagi. Późniejsza część pierwszej połowy przebiegła już jednak w kratkę. Dobry początek adwokacika zapewnił im jednak ostatecznie prowadzenie 10:5 na półmetku rywalizacji. Po zmianie stron Polacy mogli drżeć o wynik tylko w jednym momencie – gdy Unique wygrało pistoletówkę. Później jednak wszystko wróciło do normy i SZPERO i spółka wypracowali sobie aż siedem rund mapowych. Ostatecznie polski mix zwyciężył wynikiem 16:10. Ciekawostką jest jednak fakt, że największym ratingiem na tej mapie mógł pochwalić się Alexander “zorte” Zagodirenko – osiągnął on 1.57. Z Polaków najlepiej zaprezentował się Grzegorz “jedqr” Jędras, który zakończył mecz z bilansem 26-17, trafiając przy tym aż 16 headshotów!

Drugą mapą był Mirage wybrany przez adwokacik. I tym razem Polacy zaliczyli równie imponujący start po stronie CT, wygrywając cztery rundy z rzędu. Później jednak Unique niejako się przebudziło i znalazło sposób na dotychczas szczelną defensywę adwokacika. W rezultacie Polacy wygrali pierwszą połowę, ale mieli zaledwie jedną rundę przewagi. Po zmianie stron powtórzył się scenariusz z Traina – Unique ruszyło do odrabiania strat wygrywając pistoletówkę oraz następne rundy. Dobra forma rosyjsko-łotewskiego składu nie trwała jednak długo, a konkretnie do 20. rundy. To właśnie wtedy Polacy rozpoczęli świetne ataki po stronie TT, za każdym razem eliminując rywali i wygrywając pięć rund z rzędu. W końcówce meczu Unique miało zamiar powalczyć jeszcze remis, ale to ostatecznie mix znad Wisły okazał się lepszy wynikiem 16:12. Tym razem najlepszym fragującym został Kacper “kaper” Słoma – ustrzelił aż 28 przeciwników. Adwokacik tym samym ma już bilans 1-1, Unique zaś w kolejnym meczu będzie walczeć o przetrwanie w turnieju.

adwokacik 2:0 Unique – Train 16:10, Mirage 16:12