IzakTV

Strona główna » PGE Turów Zgorzelec wjechało z nowym składem CS:GO!

PGE Turów Zgorzelec wjechało z nowym składem CS:GO!

Autor: Krzysztof Sarna
PGE Turów Zgorzelec

Jeszcze niedawno PGE Turów Zgorzelec pożegnało swój dotychczasowy skład sekcji CS-a. Dzisiaj jednak organizacja ogłosiła nową kadrę!

To, że szufla trwa, a w niej mają miejsce niespodziewane rzeczy, wie chyba każdy. Dokładnie 31 grudnia klub ze Zgorzelca postanowił zakończyć współpracę ze swoim składem, który m.in. wygrał Dywizję Profesjonalną Polskiej Ligi Esportowej bez porażki, co z kolei przełożyło się na awans do Dywizji Mistrzowskiej.

Spoglądając na nowy skład, z łatwością można dostrzec, że z byłego rosteru już nikogo nie ma. Na pokładzie za to zastaniemy Karola “repo” Cybulskiego, który w przeszłości grał w Pompa Teamie, Izako Boars czy PACT-cie. Jego angaż w ogóle można nazwać powrotem, ponieważ ostatni raz grał w Together Esports w grudniu 2019 roku. Na pokładzie znajdziemy także trio w postaci Rafa “iso” Tynca, Błażeja “zaNNN” Bączkowskiego oraz Mariusza “skrzynki” Jarząba. Ci zawodnicy w minionym sezonie reprezentowali barwy Gamelaxy (ex. Pompa Team). Ostatnim zawodnikiem jest Wojciech “bensty” Duda, ale nie wiemy, czy zostanie na dłużej, ponieważ na ten moment przechodzi testy.

Aktualny skład dywizji CS:GO PGE Turów Zgorzelec prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱Karol “repo” Cybulski
  • 🇵🇱Wojciech “bensty” Duda (testy)
  • 🇵🇱Rafał “iso” Tync
  • 🇵🇱Błażej “zaNNN” Bączkowksi
  • 🇵🇱Mariusz “skrzynka” Jarząb

UWAGA ! 📢
Nowe Tury wbiegają z kopyta na serwery CS:GO ! 💪

Oto nasza piątka:
❗️ Karol repobrzuszek Cybulski
❗️ Wojciech…

Opublikowany przez PGE Turów Zgorzelec Esport Poniedziałek, 11 stycznia 2021