IzakTV

Strona główna » Piąty tydzień europejskiego Summer Skirmish przed nami! M.in. z udziałem izaka!

Piąty tydzień europejskiego Summer Skirmish przed nami! M.in. z udziałem izaka!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Summer Skirmish

Już dziś o godzinie 19:00 rusza piąty tydzień europejskiej edycji Summer Skirmish. Tym razem zawodnicy zmierza się w formule DUO. Format KING PIN skupia się wokół likwidacji!

Epic Games z tygodnia na tydzień eksperymentuje z formatem, w jakim odbywa się turniej organizowany przez twórcę Fortnite Battle Royale. Tym razem wszyscy zawodnicy zmierzą się w formacie DUO. Warto też wspomnieć, że w tym tygodniu format rozgrywek to KING PIN co oznacza, że rozgrywki skupią się na likwidacjach. Start już o godzinie 19:00.

Klasyfikacja drużyn w rankingu wydarzenia zależeć będzie od liczby posiadanych punktów. Królewskie Zwycięstwa oraz likwidacje w trakcie wydarzenia będą punktowane i to one zdecydują o klasyfikacji, punktacji i mnożnikach w trakcie wydarzenia. Nagrodzonych zostanie 20 najlepszych drużyn po rozegraniu 8 meczów. W razie remisu o rozstrzygnięciu decydować będzie system dodatkowych kryteriów.

Tym razem o sukces w Summer Skirmish będą walczyły trzy polskie pary:

  • Izak & LehTV;
  • Hoopek & Sk1x;
  • Povity & Skosas.

Zasady punktowania są następujące: za likwidacje gracze otrzymają punkty do klasyfikacji na końcu wydarzenia. Za zdobycie Królewskiego Zwycięstwa, drużyna otrzyma w kolejnej rozgrywce premię 3x za likwidacje.

  • Likwidacja: +1 punkt
  • Królewskie Zwycięstwo: 3x premia za likwidację w następnej rozgrywce
  • 7+ likwidacji: 2x premia za likwidację w następnej rozgrywce

Mamy nadzieję, że tym razem zawodnicy sprostają oczekiwaniom i zajmą bardzo dobre lokaty. Warto jednak pamiętać, że w rozgrywce weźmie udział czołówka europejskich graczy. Poziom turnieju będzie z całą pewnością stał na najwyższym poziomie.

Zmagania najlepszych europejskich zawodników Fortnite skomentuje duo – Dominik „Nero” Dąbrowski oraz Marcin „Xayoo” Majkut. Transmisja będzie dostępna na kanale Gameset.