IzakTV

Strona główna » Pięć polskich drużyn nadal walczy w otwartych kwalifikacjach do Flashpoint 3!

Pięć polskich drużyn nadal walczy w otwartych kwalifikacjach do Flashpoint 3!

Autor: Michał Maćkowski

Dosyć licznie zameldowali się Polacy w drugim dniu otwartych kwalifikacji do pierwszego turnieju o punkty RMR. Łącznie o awans nadal walczy pięć polskich zespołów i sporo Polaków w międzynarodowych formacjach.

Wczoraj rozpoczęły się pierwsze otwarte kwalifikacje do Flashpoint 3, czyli pierwszego turnieju dla europejskiej sceny, w którym walka toczy się o punkty RMR potrzebne do awansu na Majora. Pierwsze kwalifikacje na ten moment idą naprawdę dobrze Polakom, których sporo będziemy mogli dzisiaj oglądać w drugim dniu zmagań.

Przez pierwszy dzień przeszli między innymi gracze Honoris. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa niemała trudnych rywali i dopiero dzisiaj czeka ich prawdziwy sprawdzian, bowiem po drugiej stronie barykady staną reprezentanci Unicorns of Love. O awans walczą także dzisiaj jeszcze zawodnicy M1 Eden, StylDunow, Dinozalry oraz AVEZ

Licznie w kolejnym etapie zameldowali się także Polacy w międzynarodowych formacjach. W drugim dniu kwalifikacji zobaczymy między innymi Michała “okoliciouza” Głowatego z Cowana Gaming. Przed niemieckim zespołem jednak trudne zadanie, bowiem w 1/32 czeka Sangal Esports.

Pełną drabinkę pierwszy otwartych kwalifikacji do Flashpoint 3 możecie zobaczyć tutaj.