IzakTV

Strona główna » Pierwsze karcianka za darmo w świątecznej promocji od Epic Games Store

Pierwsze karcianka za darmo w świątecznej promocji od Epic Games Store

Autor: Michał Maćkowski

Pierwsza karcianka dostępna za darmo w świąteczno-noworocznej promocji od Epic Games Store. Tym razem za darmo udostępniono grę Solitairica.

Promocja od Epic Games Store pomału dobiega końca. Oprócz Solitairica Epic rozda jeszcze w tym roku dwie darmówki. Na ten moment najbardziej popularnymi rozdanymi grami było m.in. Cities: Skylines oraz Stranded Deep. Teraz przyszła pora na pierwszą karciankę.

Od 17:00 przez następne 24 godziny na Epicu możecie za darmo odebrać Solitairica, czyli produkcję Righteous Hammer Games, która łączy ze sobą elementy karcianki, RPG oraz roguelike’a. Cała rozgrywka mocno nawiązuje do najpopularniejsza karcianki wszechczasów. Mowa tutaj oczywiście o pasjansie, w którego grało już nie jedno pokolenie! Grę oczywiście możecie odebrać tutaj.

Pamiętajcie, że cały czas każdy z Was ma możliwość uzyskania kuponu na zakupy na Epic Games Store o wartości 40 złotych. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Natomiast kolejna gra za darmo zostanie ogłoszona już jutro o godzinie 17. Według przecieków kolejnym darmowym tytułem w sklepie będzie Torchlight II.