IzakTV

Strona główna » Pierwszy sezon Apex Legends rusza!

Pierwszy sezon Apex Legends rusza!

Autor: Mateusz Olczyk

“Przepustki bitewne” szturmują kolejne produkcje. Dziś system ten zawitał również do Apex Legends, a wraz z nim nowy champion!

Apex Legends, jak już wszyscy powinni raczej wiedzieć, okazał się niesamowitym sukcesem. Ledwo miesiąc po premierze odebrał tytuł króla oglądalności Fortnite’owi, więc wprowadzenie do gry “Battle Pass’a”, jako kolejnego źródła zarobku dla twórców, było tylko kwestią czasu. No i stało się.

Ale po kolei. Aby zdobyć przepustkę, po uruchomieniu gry musimy otworzyć zakładkę “Przepustka Bojowa” w sklepie. Przedstawione zostaną nam dwie opcje do wyboru – podstawowa przepustka oraz pakiet przepustki bojowej. W przypadku pierwszej, dane nam będzie zapłacić 950 monet Apex, natomiast na pakiet trzeba będzie wyłożyć kwotę rzędu 2800 monet Apex. Różnią się one natomiast tym, że w przypadku pakietu przepustki bojowej, zaczynamy od poziomu 25, a więc będziemy krok przed innymi graczami w wyścigu o nagrody.

Każdy gracz, który zakupi przepustkę bojową, dostanie na start trzy skiny do postaci: “Rewolucję” dla Lifeline, “Wolę Przetrwania” dla Wraith oraz “Bandziora” dla Mirage’a. Kolejne nagrody odblokowywane będą wraz z postępem poziomów naszej przepustki, a maksymalny jaki możemy odblokować to 100. Co ciekawe, przepustka umożliwia nam zdobycie aż 1000 monet Apex, dzięki czemu możemy odzyskać monety, które na nią wydaliśmy. Twórcy nie zapomnieli również o “darmowych” graczach – zdobędą oni 1 legendarnego skina, 5 pakietów Apex oraz 18 statystyk do śledzenia z Dzikich Kresów.

Na koniec należy wspomnieć o nowej postaci jaką jest Octane. Jego zdolnościami są pasywna regeneracja zdrowia, gdy nie odnosi obrażeń oraz stymulant zwiększający jego prędkość o 30%, jednak pochłaniający część zdrowia. Jego ult natomiast pozwala mu na rozłożenie trampoliny, która umożliwia jemu i jego sojusznikom na dalekie skoki.