Informacje ogólne
Etap regionalny
Główny etap rozgrywek
Play-offy
Klasyfikacja końcowa
Statystyki
Informacje ogólne
Pinnacle Fall Series #2 – informacje ogólne |
|
Lokalizacja: Online |
Pula nagród:
|
Organizator: Relog Media |
Lista uczestników:
|
Format:
|
Stream: TEBTV, TEBTV3 |
Etap regionalny
Pinnacle Fall Series #2 Regional Swiss Stage – lista uczestników | ||
Lyngby Vikings | Galaxy Racer | AaB Esports |
|
|
|
1WIN | EC Kyiv | Nemiga Gaming |
|
|
|
Eternal Fire | Team Unique | 777 Esports |
|
|
|
Team GamerLegion | ONYX | Helsinki REDS |
|
|
|
KOVA Esports | Nexus Gaming | Illuminar Gaming |
|
|
|
Tricked eSports | ||
|
Pinnacle Fall Series #2 Regional Swiss Stage – tabela wyników | ||||
K | Zespół | Liczba spotkań | Wygrane | Przegrane |
Lyngby Vkings | 3 | 3 | 0 | |
Galaxy Racer | 3 | 3 | 0 | |
AaB Esports | 4 | 3 | 1 | |
1WIN | 4 | 3 | 1 | |
Nemiga Gaming | 4 | 3 | 1 | |
EC Kyiv | 5 | 3 | 2 | |
Team Unique | 5 | 3 | 2 | |
Eternal Fire | 5 | 3 | 2 | |
Team GamerLegion | 5 | 2 | 3 | |
777 Esports | 5 | 2 | 3 | |
Illuminar Gaming | 5 | 2 | 3 | |
KOVA Esports | 4 | 1 | 3 | |
Nexus Gaming | 4 | 1 | 3 | |
ONYX | 4 | 1 | 3 | |
Helsinki REDS | 3 | 0 | 3 | |
Tricked eSports | 3 | 0 | 3 |
Awans do Main Stage | Brak awansu |
Pinnacle Fall Series #2 Regional Swiss Stage – wyniki | ||
Pierwsza runda – 4 października 2021, Poniedziałek | ||
09:00 | EC Kyiv 2–1 GamerLegion | Vertigo 16:11, Ancient 12:16, Mirage 16:10 |
09:00 | AaB Esports 1–2 Nemiga Gaming | Overpass 16:14, Inferno 6:16, Mirage 11:16 |
12:00 | Galaxy Racer 2–0 Helsinki REDS | Ancient 19:15, Inferno 16:11 |
12:10 | Lyngby Vikings 2–0 Illuminar Gaming | Nuke16:14, Vertigo 16:2 |
15:00 | 1WIN 2–0 Tricked eSports | Overpass 16:11, Vertigo 16:12 |
15:00 | ONYX 2–0 777 Esports | Ancient 16:6, Vertigo 16:13 |
18:00 | KOVA Esport 0–2 Eternal Fire | Inferno 8:16, Nuke 5:16 |
18:00 | Team Unique 1–2 Nexus Gaming | Mirage 16:5, Ancient 13:16, Dust II 17:19 |
Druga runda – 5 października 2021, Wtorek | ||
09:00 | 777 Esports 2–0 Tricked eSports | Nuke 16:14, Overpass 16:7 |
09:00 | Helsinki REDS 0–2 AaB Esports | Ancient 7:16, Overpass 9:16 |
12:00 | GamerLegion 2–1 Illuminar Gaming | Nuke 5:16, Mirage 16:7, Vertigo 16:5 |
12:00 | Team Unique 2–1 KOVA Esports | Nuke 10:16, Overpass 16:4, Mirage 19:16 |
15:00 | 1WIN 0–2 Nemiga Gaming | Mirage 11:16, Nuke 12:16 |
15:25 | Galaxy Racer 2–0 ONYX | Ancient 16:7, Inferno 16:13 |
18:00 | Eternal Fire 2–0 Nexus Gaming | Mirage 16:10, Dust II 16:14 |
18:00 | EC Kyiv 0–2 Lynby Vikings | Ancient 14:16, Mirage 9:16 |
Trzecia runda – 6 października 2021, Środa | ||
09:00 | KOVA Esports 2–0 Tricked eSports | Overpass 16:10, Nuke 16:8 |
09:00 | Helsinki REDS 1–2 Illuminar Gaming | Nuke 16:9, Inferno 13:16, Mirage 4:16 |
12:00 | GamerLegion 2–0 777 Esports | Overpass 16:14, Ancient 16:9 |
12:05 | Nexus Gaming 0–2 AaB Esports | Mirage 11:16, Ancient 12:16 |
15:00 | 1WIN 2–1 ONYX | Ancient 13:16, Nuke 16:13, Vertigo 16:8 |
15:00 | Team Unique 1–2 EC Kyiv | Overpass 16:8, Inferno 7:16, Mirage 6:16 |
18:00 | Lyngby Vikings 2–0 Nemiga Gaming | Vertigo 16:9, Inferno 16:6 |
18:00 | Galaxy Racer 2–1 Eternal Fire | Dust II 16:11, Overpass 8:16, Inferno 16:14 |
Czwarta runda – 7 października 2021, Czwartek | ||
09:00 | 777 Esports 2–1 KOVA Esports | Nuke 11:16, Overpass 16:11, Ancient 19:15 |
09:00 | Team Unique 2–0 ONYX | Ancient 16:1, Dust II 16:14 |
12:00 | Nexus Gaming 1–2 Illuminar Gaming | Dust II 16:8, Vertigo 12:16, Inferno 10:16 |
12:20 | 1WIN 2–0 GamerLegion | Nuke 16:12, Overpass 16:8 |
15:00 | Nemiga Gaming 2–0 Eternal Fire | Overpass 16:10, Inferno 16:4 |
15:00 | AaB Esports 2–1 EC Kyiv | Overpass 16:10, Vertigo 9:16, Mirage 16:12 |
Piąta runda – 8 października 2021, Piątek | ||
09:00 | Illuminar Gaming 0–2 EC Kyiv | Overpass 16:7, Dust II 16:12 |
12:00 | Team Unique 2–1 777 Esports | Overpass 16:8, Dust II 14:16, Ancient 16:11 |
15:10 | Eternal Fire 2–1 GamerLegion | Nuke 16:13, Mirage 12:16, Overpass 16:10 |
Główny etap rozgrywek
Pinnacle Fall Series #2 Main Swiss Stage – lista uczestników | ||
SKADE | FunPlus Phoenix
| Team Endpoint |
|
|
|
Lyngby Vikings | Galaxy Racer | AaB Esports |
|
|
|
1WIN | EC Kyiv | Nemiga Gaming |
|
|
|
Eternal Fire | Team Unique | INDE IRAE |
|
|
|
mouz NXT | K23 | HAVU Gaming |
|
|
|
sAw Esports | Team Entropiq Zaproszony do play-offów | Team Dignitas Zaproszony do play-offów |
|
|
|
SINNERS Esports Zaproszony do play-offów | MAD Lions Zaproszony do play-offów | |
|
|
Pinnacle Fall Series #2 Main Swiss Stage – wyniki | ||
Pierwsza runda – 11 października 2021, Poniedziałek | ||
09:00 | HAVU Gaming 2–1 1WIN | Ancient 9:16, Nuke 16:10, Overpass 16:5 |
09:00 | INDE IRAE 1–2 AaB Esports | Mirage 16:14, Ancient 12:16, Inferno 7:16 |
12:00 | Galaxy Racer 2–0 K23 | Inferno 19:16, Mirage 16:4 |
12:00 | SKADE 2–0 Eternal Fire | Mirage 16:10, Vertigo 16:4 |
15:00 | sAw Esports 0–2 Lyngby Vikings | Inferno 16:19, Nuke 10:16 |
15:00 | Team Endpoint 1–2 Team Unique | Inferno 16:13, Dust II 3:16, Ancient 8:16 |
18:00 | mouz NXT 2–0 Nemiga Gaming | Inferno 16:4, Nuke 16:14 |
18:00 | FunPlus Phoenix 2–1 EC Kyiv | Dust II 14:16, Vertigo 16:11, Inferno 16:12 |
Druga runda – 12 października 2021, Wtorek | ||
09:00 | K23 0–2 1WIN | Nuke 8:16, Mirage 12:16 |
09:00 | Nemiga Gaming 2–1 INDE IRAE | Inferno 12:16, Mirage 16:10, Nuke 16:14 |
12:00 | EC Kyiv 2–0 Team Endpoint | Vertigo 16:9, Inferno 16:14 |
12:00 | Eternal Fire 0–2 sAw Esports | Nuke 14:16, Overpass 10:16 |
15:00 | Lyngby Vikings 2–1 SKADE | Vertigo 16:4, Dust II 14:16, Inferno 16:7 |
15:00 | mouz NXT 2–0 AaB Esports | Nuke 16:12, Ancient 16:7 |
18:00 | Team Unique 0–2 FunPlus Phoenix | Overpass 13:16, Nuke 7:16 |
18:00 | HAVU Gaming 2–0 Galaxy Racer | Ancient 16:9, Dust II 16:10 |
Trzecia runda – 13 października 2021, Środa | ||
09:00 | K23 1–0 Eternal Fire | Walkower |
09:00 | INDE IRAE 2–1 Team Endpoint | Mirage 14:16, Inferno 16:14, Ancient 16:7 |
12:00 | mouz NXT 2–0 HAVU Gaming | Dust II 16:10, Mirage 16:8 |
12:00 | Galaxy Racer 1–2 sAw Esports | Vertigo 6:16, Inferno 19:17, Dust II 6:16 |
15:00 | Team Unique 2–1 SKADE | Dust II 16:9, Mirage 14:16, Overpass 16:12 |
15:00 | AaB Esports 0–2 EC Kyiv | Ancient 10:16, Vertigo 1:16 |
18:00 | Nemiga Gaming 2–1 1WIN | Vertigo 22:18, Mirage 1:16, Nuke 16:10 |
18:00 | Lyngby Vikings 2–1 FunPlus Phoenix | Inferno 14:16, Ancient 16:7, Vertigo 16:13 |
Czwarta runda – 14 października 2021, Czwartek | ||
09:00 | SKADE 0–2 Galaxy Racer | Dust II 10:16, Overpass 4:16 |
09:00 | AaB Esports 0–2 1WIN | Overpass 11:16, Dust II 13:16 |
12:00 | Nemiga Gaming 2–1 EC Kyiv | Inferno 13:16, Dust II 16:11, Vertigo 16:14 |
12:00 | K23 1–2 INDE IRAE | Nuke 16:14, Inferno 14:16, Ancient 8:16 |
15:00 | Team Unique 0–2 HAVU Gaming | Mirage 8:16, Ancient 10:16 |
15:00 | FunPlus Phoenix 0–2 sAw Esports | Vertigo 13:16, Inferno 16:19 |
Piąta runda – 15 października 2021, Piątek | ||
09:00 | Galaxy Racer 2–0 EC Kyiv | Inferno 16:5, Dust II 16:14 |
12:00 | INDE IRAE 0–2 Team Unique | Mirage 14:16, Overpass 10:16 |
15:00 | FunPlus Phoenix 2–0 1WIN | Dust II 16:9, Nuke 16:9 |
Play-offy
Pinnacle Fall Series #2 – wyniki fazy Play-off | ||
Pierwsza runda – 18 października 2021, Poniedziałek | Mapy | |
09:00 | Lyngby Vikings 2–0 Galaxy Racer | Inferno 16:14, Vertigo 16:6 |
12:00 | Team Unique 1–2 mouz NXT | Inferno 13:16, Ancient 16:13, Mirage 16:11 |
15:00 | Nemiga Gaming 2–0 sAw Esports | Inferno 16:13, Vertigo 16:11 |
18:00 | HAVU Gaming 1–0 FunPlus Phoenix | Walkower |
Ćwierćfinały – 9 listopada, Wtorek | ||
09:00 | mouz NXT 2–0 Team Dignitas | Vertigo 16:5, Mirage 16:10 |
12:00 | Lyngby Vikings 2–0 MAD Lions | Dust II 16:13, Inferno 16:12 |
15:00 | Nemiga Gaming 0–2 Team Entropiq | Mirage 6:16, Overpass 5:16 |
18:00 | HAVU Gaming 2–0 SINNERS Esports | Overpass 16:10, Ancient 16:6 |
Półfinały – 9 listopada, Wtorek | ||
12:00 | mouz NXT 1–2 Lyngby Vikings | Dust II 16:12, Ancient 14:16, Inferno 5:16 |
15:00 | Team Entropiq 2–1 HAVU Gaming | Nuke 9:16, Mirage 16:13, Overpass 16:8 |
Wielki Finał – 9 listopada, Wtorek | ||
18:00 | Lyngby Vikings 1–2 Team Entropiq | Vertigo 16:14, Overpass 13:16, Nuke 12:16 |
Klasyfikacja końcowa
Pinnacle Fall Series #2 Main Swiss Stage – klasyfikacja końcowa | ||
Zajęte miejsce | Zespół | Nagroda |
19/20. miejsce | Eternal Fire, Team Endpoint | – |
16/18. miejsce | SKADE, AaB Esports, K23 | – |
13/15. miejsce | 1WIN, INDE IRAE, Esports Club Kyiv | – |
9/12. miejsce | sAw Esports, Team Unique, Galaxy Racer, FunPlus Phoenix | – |
5/8. miejsce | Team Dignitas, MAD Lions, Nemiga Gaming, SINNERS Esports | – |
3/4. miejsce | mouz NXT, HAVU Gaming | – |
2. miejsce | Lyngby Vikings | – |
1. miejsce | Team Entropiq | $40.000 + slot do LAN Sweet LAN |
Statystyki
Pinnacle Fall Series #2 – TOP10 graczy | ||||
Zespół | Gracz | Liczba map | K-D Ratio | Rating 2.0 |
El1an | 8 | 1.31 | 1.28 | |
Farlig | 12 | 1.31 | 1.24 | |
lollipop21k | 13 | 1.23 | 1.24 | |
FASHR | 18 | 1.19 | 1.24 | |
torzsi | 14 | 1.35 | 1.21 | |
WolfY | 18 | 1.34 | 1.20 | |
dukefissura | 15 | 1.12 | 1.18 | |
Forester | 15 | 1.12 | 1.18 | |
JUST | 11 | 1.21 | 1.17 | |
siuhy | 14 | 1.19 | 1.17 |
*FREEDyFROG nie został uwzględniony w rankingu, ponieważ zagrał zaledwie dwie mapy!
Faza regionalna Pinnacle Fall Series #2 – TOP10 graczy | ||||
Zespół | Gracz | Liczba map | K-D Ratio | Rating 2.0 |
lollipop21k | 9 | 1.54 | 1.48 | |
FASHR | 6 | 1.56 | 1.36 | |
SandeN | 5 | 1.36 | 1.34 | |
Daffu | 6 | 1.57 | 1.33 | |
XANTARES | 12 | 1.21 | 1.27 | |
grux | 7 | 1.31 | 1.26 | |
dukefissura | 14 | 1.25 | 1.26 | |
WolfY | 6 | 1.47 | 1.23 | |
s4 | 13 | 1.31 | 1.23 | |
deko | 9 | 1.36 | 1.21 |