IzakTV

Strona główna » Plan na dziś jest prosty – utrzymać lidera!

Plan na dziś jest prosty – utrzymać lidera!

Autor: Michał Maćkowski

Przerwa wakacyjna trwa, jednak nie dla wszystkich. Akademie wielu topowych światowych organizacji walczą między sobą w ramach WePlay Academy League, gdzie dwóch Polaków w barwach mouz NXT spisuje się naprawdę dobrze!

Rozgrywki akademii to aktualnie jedyne pojedynki, które możemy oglądać na europejskiej scenie CS:GO. To jednak nie oznacza, że poziom jest niższy. W barwach topowych organizacji gra naprawdę wielu młodych perspektywicznych zawodników, którzy walczą o wyjazd na finały lanowe.

W WePlay Academy League oglądamy dwóch Polaków pod barwami mouz NXT. Mowa tutaj o byłych reprezentantach Izako Boars Kamilu “siuhym” Szkaradku i Hubercie “Szejnie” Światłym, którzy dobrze spisują się w rozgrywkach przeznaczonych dla akademii. Na ten moment akademia mousesports posiada bilans 7-2 i zajmuje pierwsze miejsce.

Dzisiaj przed chłopakami kolejne wyzwanie, bowiem faza grupowa wkracza w etap rewanżów. Przed ekipą Polaków szansa na odegranie się akademii BIG, która w poprzednim pojedynku wygrała 16:13 i depcze tuż po piętach zawodnikom mouz NXT, zajmując drugie miejsce. Jeżeli młodziki z mousesports wygrają dzisiaj swoje spotkanie, to umocnią się na pozycji lidera i uciekną swoim rywalom na sześć punktów.

mouz NXT vs BIG Academy – 17:00 (BO1, transmisja)