IzakTV

Strona główna » Plan na wtorek- VP w ECS, byali i stark w drodze do EPICENTER

Plan na wtorek- VP w ECS, byali i stark w drodze do EPICENTER

Autor: Kamil Kowala
Virtus.pro

Światełko w tunelu? Na takie stwierdzenie chyba jeszcze zbyt wcześnie. Jedno jest jednak pewne- korzystne rezultaty dzisiaj będą pierwszym małym kroczkiem polskiego Counter Strike’a do oderwania się od dna. O finał piątego tygodnia ECS S8 powalczy Virtus.pro, natomiast przed ostatnią przeszkodą na drodze do zamkniętych kwalifikacji EPICENTER 2019 stanie miks byali’ego i starka.

Niedźwiedzie zagwarantowały sobie miejsce w półfinale rozgrywek świetnym zwycięstwem nad mousesports. Przeciwnik był jednak osłabiony brakiem jednego z kluczowych zawodników, tak więc nie można popadać w euforię. Dziś Polacy zmierzą się z w pełni uzbrojonym rywalem, jakim będzie FaZe Clan. Przypomnijmy, że dla wszystkich uczestników ECS jest to ostatnia szansa awansu na finały LAN-owe. Chwilę przed pojedynkiem z interkontynentalnym składem, nadwiślańska formacja powalczy z Phoenix w ramach ESEA MDL.

W miksie siła? Wydaje się, że tak. Nie tak dawno cały świat zaskakiwała mieszanka, której częścią jest Filip “tudsoN“ Tudev, natomiast wczoraj świetne wyniki zaliczył skład Pawła “byali’ego“ Bielińskiego i Krzysztofa “starka“ Lewandowskiego. Finalny boss otwartych kwalifikacji do EPICENTER 2019 będzie jednak sporym wyzwaniem, ponieważ miks naszych rodaków stanie w szranki ze SMASH. Faworyt jest oczywisty, ale nie zapominajmy, że składy złożone na jeden turniej bardzo często sprawiają innym największe kłopoty.

Harmonogram:

EPICENTER 2019 Europe Open Qualifier

ESEA MDL

  • Virtus.pro vs Phoenix – 19:00 (Train, transmisja)

ECS Season 8 Europe Week 5