PLE: Aristocracy melduje się w półfinale

Szybko poszło. Aristocracy rozprawiło się z KGG 2:0 i melduje się w półfinale. Tam czeka na nich już drużyna AVEZ.

Wynik tego pojedynku mógł być tylko jeden. Profesjonalny zespół zagrał bowiem na mix, co prawda utalentowanych zawodników, ale nadal jest to tylko mix (destroj, michi, gab, TOAO, Killkapi). Pierwszą mapą był Nuke. Arcy udowodniło, że nie był to przypadkowy wybór. Ogromna dominacja w ich wykonaniu przyszła już w pierwszej połowie, kiedy to TaZ i spółka grali po stronie terrorystów! Przed zmianą stron wynik wynosił 12:3 i odwrócenie losów tego spotkania przez KGG wydawało się niemożliwe. Po przerwie Arcy wygrało rundę pistoletową i mogło już myśleć o kolejnej mapie. Na serwerze rządził przede wszystkim Jacek “MINISE” Jeziak i Paweł “dycha” Dycha.

Drugą mapą był Mirage. Tu KGG prezentowało się o wiele lepiej, przede wszystkim wygrało rundę pistoletową i po raz pierwszy w tym ćwierćfinale objęło prowadzenie. Nie trwało to jednak długo, bo Aristocracy rozpoczęło swój pokaz siły już na pierwszym “fullu”. Po pierwszej połowie wynik był jednak wyrównany i wynosił 8:7 dla Arcy. Później jednak zespół TaZa po raz kolejny udowodnił, że świetnie się czuje po stronie atakującej i domknął to spotkanie wynikiem 16:9. Tym samym Arcy przechodzi do półfinału, gdzie zmierzy się z AVEZ.

Aristocracy 2:0 KGG – Nuke 16:4, Mirage 16:9