IzakTV

Strona główna » PLOTKI POTWIERDZONE! Tomasz Smokowski nowym komentatorem w FIFA 22

PLOTKI POTWIERDZONE! Tomasz Smokowski nowym komentatorem w FIFA 22

Autor: Michał Maćkowski

Zmiana komentatora faktycznie nastąpi w najnowszej odsłonie FIFA 22! Plotki potwierdziły się, a miejsce Dariusza Szpakowskiego za mikrofonem zajął Tomasz Smokowski. 

W połowie lipca na światło dzienne wyszła informacja o zmianie komentatora w polskiej wersji najnowszej odsłony FIFA 22. Jak widzimy po dwóch miesiącach pierwsze przecieki faktycznie się sprawdziły, bo oficjalnie ogłoszono nowego komentatora! Miejsce Dariusza Szpakowskiego za mikrofonem zajął Tomasz Smokowski.

Przeczytaj więcej – FIFA 22 – co wiemy o grze do tej pory?

Nowy Komentator

Fani piłkarscy na pewno dobrze znają Tomasza Smokowskiego, który był komentatorem między innymi w stacjach Canal+ czy Polsat Sport. Aktualnie Tomek związany jest z Kanałem Sportowym, który założył wraz z Michałem Polem, Mateuszem Borkiem oraz Krzysztofem Stanowski. Jak możemy usłyszeć w oficjalnym ogłoszeniu, dla nowego komentatora FIFA 22 to spełnienie odwiecznego marzenia.

Tomasz Smokowski za mikrofonem zastąpi polską legendę, jaką jest Dariusz Szpakowski. Znanego w całej Polsce komentatora mogliśmy słyszeć od FIFY 06, kiedy to po raz pierwszy wprowadzono polski komentarz do gry. Co ważne drugim komentatorem bez zmian pozostaje Jacek Laskowski, którego za mikrofonem słyszymy od FIFY 16, kiedy to zastąpił na tym miejscu Włodzimierza Szaranowicza.