IzakTV

Strona główna » Pojedynek finalistów poprzedniego sezonu- Virtus.pro kontra Aristocracy w ESL Mistrzostwach Polski

Pojedynek finalistów poprzedniego sezonu- Virtus.pro kontra Aristocracy w ESL Mistrzostwach Polski

Autor: Kamil Kowala
aristocracy

Kto zakończy fazę grupową na pierwszej pozycji? Czy Virtus.pro uniknie spadku i po raz kolejny zaliczy fantastyczny finisz sezonu? Czy kryzys Izako Boars się pogłębi? Runda zasadnicza ESL Mistrzostw Polski powoli dobiega końca, a już dziś będziemy bliżsi odpowiedzi na wiele z nękających nas pytań.

Na sam początek organizatorzy zaserwowali nam prawdziwie hitowy pojedynek. Równo o godzinie siedemnastej na serwerze spotkają się reprezentanci Aristocracy oraz Virtus.pro. Ci pierwsi walczą o powrót na pierwszą pozycję, natomiast ci drudzy przede wszystkim o uniknięcie spadku z ligi. Dla niedźwiedzi taki scenariusz jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wydawał się nie do pomyślenia- w końcu ich pierwsze spotkania z Tomaszem “phrem“ Wójcikiem w składzie wyglądały naprawdę obiecująco. W szeregach zawodników rosyjskiej organizacji coś się jednak posypało i trwający już jakiś czas kryzys wydaje się ciągle pogłębiać.

Kolejne dzisiejsze starcia to bitwy pomiędzy Izako Boars i x-kom AGO oraz Wisły Kraków z Actiną PACT. Wiślacy będą próbowali skutecznie utrudniać wcześniej wspominanym arystokratom powrót na tron. Jastrzębie za to postarają się wyfrunąć ze strefy spadkowej, którą aktualnie okupują. Taki scenariusz na pewno nie spotka dzików, ponieważ ci z zaledwie jednym punktem mają już znikome szanse na uniknięcie spadku.

Harmonogram na dziś:

  • Virtus.pro vs Aristocracy – 17:00 (Nuke)
  • Aristocracy vs Virtus.pro – 18:00 (Train)
  • x-kom AGO vs Izako Boars – 19:00 (Mirage)
  • Izako Boars vs x-kom AGO – 20:00 (Train)
  • Actina PACT vs Wisła All in! Games Kraków – 21:00 (Mirage)
  • Wisła All in! Games Kraków vs Actina PACT – 22:00 (Train)

Transmisja ze wszystkich spotkań będzie dostępna na oficjalnym kanale ESL Polska.