IzakTV

Strona główna » Polacy powalczą w kwalifikacjach do DH Open January. W akcji zobaczymy m.in. Anonymo!

Polacy powalczą w kwalifikacjach do DH Open January. W akcji zobaczymy m.in. Anonymo!

Autor: Marcin Kapusta

Już dzisiaj startują otwarte kwalifikacje do europejskiej odsłony DreamHacka Open January. W akcji zobaczymy m.in. Anonymo oraz Wisłę Kraków z Goofym!

Powiedzmy sobie szczerze, że rodzime formacje przyzwyczaiły nas do złych występów w eliminacjach do większych turniejów. Jak jednak będą prezentować się drużyny, które skorzystały z panującej na naszym podwórku szufli? Już dzisiaj będzie okazja to sprawdzić, ponieważ startują otwarte kwalifikacje do europejskiej edycji DreamHacka Open January 2021. Warto wspomnieć, że tylko dwie najlepsze ekipy otrzymają promocję do zamkniętego etapu.

Nadwiślańscy fani z niecierpliwością czekają na debiutancki mecz Anonymo Esports. Zespół potężnie prezentuje się na papierze, wszak znaleźli się w nim m.in. Janusz “Snax” Pogorzelski, Kamil “KEi” Pietkun czy też Paweł “innocent” Mocek. Ciekawie prezentuje się też Wisła All In! Games Kraków, która kilka dni temu pożegnała Wiktora “mynia” Kruka. Jego miejsce ma zająć Krzysztof “Goofy” Górski, który uczestnicy w treningach Białej Gwiazdy. Na serwerze zamelduje się również HONORIS, Pompa Team, piratesports, PGE Turów Zgorzelec, CLEANTmix czy też PACT z Arkadiuszem “Vegim” Nawojskim na pokładzie.

Polska scena znana jest z różnorakich miksów, których i tym razem nie zabraknie. Jednym z nich jest piątka kryjąca się pod nazwą StylDunów, w której znajdziemy Pawła “byaliego” Bielińskiego, Tomasza “phra” Wójcika, Konrada “EXUSA” Jeńczenia, Michała “MICHU” Müllera, Macieja “Luza” Bugaja oraz Miłosza “mhLa” Knasiaka. Interesująco wygląda także GROOBIES w składzie Mikołaj “mouz” Karolewski, Dominik “GruBy” Świderski, Patryk “Sidney” Korab, Piotr “morelz” Taterka i Kuba “Markoś” Markowski.

Wszystkie mecze planowo mają rozpocząć się o godzinie 18:00. Informacje o transmisjach znajdziecie na social mediach poszczególnych drużyn.