IzakTV

Strona główna » Polacy w drodze o triumf. ENCE zagra w ćwierćfinale Elisa Invitational, MAD Lions powalczy o finał GameGune 23!

Polacy w drodze o triumf. ENCE zagra w ćwierćfinale Elisa Invitational, MAD Lions powalczy o finał GameGune 23!

Autor: Marcin Kapusta

Zapowiada się bardzo emocjonująca sobota, ponieważ dwie drużyny z Polakami powalczą w play-offach rozgrywek. ENCE eSports zagra w ćwierćfinale Elisa Invitational 2021, natomiast MAD Lions powalczy o finał GameGune 23!

O 15:30 na serwerze zameldują się podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego, którzy dotychczas nie poznali smaku porażki w turnieju GameGune 23. W fazie grupowej rozgromili RVNS 16:3, a później po wyrównanej serii pokonali akademię Ninjas in Pyjamas. Dzisiaj będą mieli szansę utrzymać zwycięską passę, bowiem w ramach półfinału podejmą eXploit Gaming. Portugalczycy zwieńczyli awans do play-offów po zdominowaniu x6tence wynikiem 16:0. Większym faworytem są oczywiście Lwy z Filipem “tudsoNem” Tudevem na czele, jednak nie można lekceważyć graczy z Półwyspu Iberyjskiego.

Kilka godzin później będzie nam dane oglądać ENCE eSports, które w ćwierćfinale Elisa Invitational Summer 2021 stawi czoła Teamowi Endpoint. Jak na razie ekipa Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza w rozgrywkach pozostaje niepokonana. W etapie grupowym wydarzenia odniosła bezbłędny bilans 3-0, wygrywając z AGF Esport, Sangal oraz Brytyjczykami z Endpoint, którzy dzisiaj spróbują się zrewanżować. Niemniej nie przyjdzie im to łatwo, ponieważ europejska drużyna prowadzona przez Marco “Snappiego” Pfeiffera jest w szczycie formy, co obrazują zresztą ostatnie wyniki.

Harmonogram sobotnich zmagań z Polakami w roli głównej prezentuje się następująco:

  • 15:30 | 🇪🇺 MAD Lions vs eXploit Gaming 🇵🇹 – BO3 | [Transmisja]
  • 20:00 | 🇪🇺 ENCE eSports vs Team Endpoint 🇬🇧 – BO3 | [Transmisja]