IzakTV

Strona główna » Polki w kolejnym etapie ESL Female Open Summer 2017

Polki w kolejnym etapie ESL Female Open Summer 2017

Autor: Paweł Wilk

Wczoraj dwie polskie kobiece formacje Counter-Strike: Global Offensive rywalizowały w europejskim turnieju ESL CS:GO 5on5 Female Open Summer 2017. E-Blue Angels oraz Unicorns Female odniosły ważne zwycięstwa.

 

Dziewczyny znalazły się w drabince przegranych po wcześniejszych porażkach, kiedy to E-Blue Angels przegrały ze Szwedkami z Crowns.gg Female, natomiast Unicorns uległy w ćwierćfinale LConspiracy. W sobotnich meczach paniom poszło już dużo lepiej.

Agnieszka ”pasia” Olejnik wraz z koleżankami wygrały 2 do 1 z Serenity Esports. Biało-czerwone uległy na de_inferno (13:16), ale dużo lepiej zagrały na de_cobblestone (16:6) i de_train (16:8). Dzięki temu awansowały do trzeciej rundy LB, gdzie podejmować będą Unicorns Female! Druga polska formacja znalazła się tam po zwycięstwie nad FMESPORTS Ruby. Tutaj także oglądaliśmy trzy map. De_cache (14:16) trafił na konto rywalek Angieee i koleżanek, natomiast de_mirage (16:13) i de_overpass (16:8) to już świetna gra Polek.

Spotkanie Unicorns Female i E-Blue Angles zaplanowane jest na najbliższy czwartek. Nie wiadomo jeszcze czy mecz będzie streamowany.