IzakTV

Strona główna » POLSKA GUROM! Anonymo zagra w zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 3

POLSKA GUROM! Anonymo zagra w zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 3

Autor: Michał Maćkowski

Wreszcie! Dopiero w trzecich kwalifikacjach polskiemu zespołowi udało się wywalczyć awans do kolejnego etapu. Miejsce w zamkniętych kwalifikacjach zgarnęli gracze Anonymo!

Co to były za kwalifikacje! W najlepszej ósemce mieliśmy aż trzy polskie zespoły – Illuminar, los kogutos oraz Anonymo. Do najlepszej czwórki awans zgarnęły koguty i ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, która ostatecznie z Polaków jako jedyna awansowała dalej!

W ćwierćfinale Anonymo stoczyło bój z OFFSET i tutaj nie ma co się dłużej rozwodzić. Polski zespół zagrał naprawdę dobry mecz, wygrywając Vertigo do dziewięciu, a następnie niszcząc rywali na wybranej przez nich mapie do pięciu. Polacy w gazie nie mogli zaprzepaścić takiej okazji.

Chwila przerwy i ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego zameldowała się w półfinale, gdzie o awans walczyła z DBL Poney. Francuski zespół na papierze wydawał się groźniejszy, jednak to tylko cyferki i pseudonimy! Mimo, że Anonymo nie miało najlepszego początku na Vertigo i przegrywało 1:4, to kolejne rundy totalnie odmieniły losy mapy. Polacy bardzo dobrze zaczęli kontrować ataki rywala, przez co przed zmianą stron wygrywali 10:5. Po przejściu do terrorystów polska formacja nadal trzymała wysokie tempo i wygrała 16:6.

Na drugiej mapie nie było już tak kolorowo, bowiem Anonymo ponownie przegrało pistole. To jednak teraz nieco wcześniej udało się uzbierać funduszy na zakup broni, przez co jeszcze szybciej nasi rodacy wrócili do meczu. Przy stanie 4:2 dla Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego i spółki sytuacja zaczęła się wyrównywać, przez co przed zmianą stron na tablicy wyników widniał wynik 7:8 dla DBL Poney. Druga połówka to już prawdziwy rajd Anonymo, które nie dało rywalowi żadnej rundy i wygrało Nuke do ośmiu, a całe spotkanie 2:0. Tak o to w ten sposób Polacy zgarnęli awans do zamkniętych kwalifikacji i przy okazji mszcząc się za Illuminar, które przegrało z Francuzami rundę wcześniej.

Anonymo vs DBL Poney – 2:0

  • Vertigo – 16:6
  • Anonymo – 16:8

Bardzo blisko awansu ponownie byli gracze los kogutos. Jednak ostatnie spotkania ewidentnie nie sprzyjają kogutom, którzy tym razem okazali się gorsi od rumuńskiego GameAgents. Polski zespół rozpoczął pojedynek od przegrania Traina 16:13, aby chwilę później zgnieść rywali na Mirage do jednego. Niestety na ostatniej planszy – Vertigo lepsi okazali się gracze z Rumuni, którzy zgarnęli awans do kolejnego etapu.

los kogutos vs GameAgents – 1:2

  • Train – 13:16
  • Mirage – 16:1
  • Vertigo – 18:22

Ostatnie otwarte kwalifikacje do trzeciego sezonu Flashpoint wystartują już jutro!