IzakTV

Strona główna » Polska społeczność esportowa reaguje na Hejt – każda obelga, każdy hejt to istny mołotow.

Polska społeczność esportowa reaguje na Hejt – każda obelga, każdy hejt to istny mołotow.

Autor: Michał Maćkowski
NEO

Jeżeli śledzicie na bieżąco scenę esportową w Polsce, to na pewno zauważyliście spore poruszenie wśród graczy i społeczności w sprawie hejtu, który dość mocno objawił się w ostatnim pojedynku Wisły All in! Games Kraków przeciwko Anonymo. Sytuacja niestety cały czas nie ulega poprawie, więc od akcji wkroczyła duża część zawodników.

Ostatnie dni to spore poruszenie wśród społeczności CS:GO. Zawodnicy i całe drużyny spotykają się z hejtem, a szczególnie po przegranym meczu. Takich fan-bojów jest wiele i niestety często wielu z nich nie potrafi się odpowiednio zachować. Czerwona linia została przekroczona po ostatnim spotkaniu Anonymo i Wisły All in! Games Kraków, kiedy to niesamowity hejt i wyzwiska poleciały w kierunku dowodzącego Anonymo – Wiktora “mynio” Kruka.

Sprawa nabrała dość mocno na sile, dlatego wiele osób z naszej sceny postanowiło zareagować. Jako pierwszy swój głos postanowił zabrać kapitan Wisły All in! Games Kraków – Grzegorz “Szpero” Dziamałek, który tuż po wygranym meczu na Anonymo postanowił obejrzeć powtórkę. Jak się pewnie domyślacie, Grzegorz sam nie mógł uwierzyć w to, co widzi na chacie. Jego wpis był zapalnikiem w całej tej sytuacji

Do akcji postanowili przyłączyć się reprezentanci Honoris. Filip “Neo” Kubski w swoim długim wpisie na Facebooku porównał hejt do mołotowa, który dla wielu to wręcz element gry! Podpalacie zawodnika i z szyderczym uśmiechem patrzycie jak powoli się spala. Swoje “dwa słowa” na ten temat dorzucił także wieloletni kompan Filipa – Wiktor “TaZ” Wojtas.

Mam ogromny szacunek do publiczności na lanach, widzów na streamach czy fanów w mediach społecznościowych.
To dzięki nim…

Opublikowany przez Filipa “NEO” Kubskiego Czwartek, 15 kwietnia 2021

 

Sport elektroniczny rozwija się w bardzo szybkim tempie.
Częsta separacja i szlifowanie swoich umiejętności w…

Opublikowany przez Wiktora “TaZ” Wojtasa Czwartek, 15 kwietnia 2021

 

Jako IzakTV także w wielu materiałach nawiązywaliśmy do hejtu, jaki obecny jest w esporcie. Jeden z takich tekstów możecie przeczytać tutaj. My jako portal i niezależni dziennikarze nie zgadzamy się na takie zachowanie i przyłączamy się do akcji organizowanej przez Honoris – 100% ESPORTS, 0% HATE. Każdy z Was może także do tej akcji dołączyć, pobierając nakładkę i ustawiając ją na swoim zdjęciu profilowym na mediach społecznościowych.