IzakTV

Strona główna » Polskie Zakłady Bukmacherskie sponsorem Games Clash Masters!

Polskie Zakłady Bukmacherskie sponsorem Games Clash Masters!

Autor: Kamil Kowala

Kolejny duży zawodnik z branży bukmacherskiej z pełną mocą wkracza do esportu. Polskie Zakłady Bukmacherskie zostały oficjalnym sponsorem wrześniowego turnieju Counter Strike’a: Global Offensive, którego organizatorem jest Games Clash Masters. Wydarzenie odbędzie się w Gdynia Arenie a zawodnicy powalczą o część z puli opiewającej na 100 000$.

Dla PZBuk będzie to debiut w środowisku esportowym. Spółka wkracza na przetarte przez konkurentów z branży szlaki i to od razu z dużym impetem. Sama współpraca z GCM nie będzie ograniczać się tylko do rozmieszczenia logotypów i promowania partnera w transmisjach internetowych. Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały również mnóstwo atrakcji dla swoich klientów związanych z wcześniej wspomnianym turniejem.

Games Clash Masters zbliża się wielkimi krokami.Dotychczas mieliśmy okazję poznać trzech z ośmiu uczestników wydarzenia. Z zaproszeń włodarzy skorzystali x-kom AGO oraz BIG, natomiast swoje miejsce podczas MEET POINTu wywalczyli zawodnicy reprezentujący aktualnie Illuminar Gaming.