IzakTV

Strona główna » Pomocnik Realu Madryt prezentuje swoją nową organizację esportową. W składzie CS:GO brazylijscy gracze!

Pomocnik Realu Madryt prezentuje swoją nową organizację esportową. W składzie CS:GO brazylijscy gracze!

Autor: Marcin Kapusta

Nie jest nowością, że światowej sławy piłkarze inwestują w branże sportów elektronicznych. Tym razem na taki ruch zdecydował się pomocnik Realu Madryt – Casemiro, który zaprezentował nowy skład w CS:GO!

Latynoski piłkarz od dawna utożsamia się z produkcją Valve, ponieważ w wolnych chwilach lubi pograć sobie z kolegami z reprezentacji – Neymarem oraz Gabrielem Jesusem, a nawet widziany był u boku coldzery i FalleNa. 28-latek postanowił przekształcić swoją passę w biznes i stworzył zespół o nazwie CaseEsports. Casemiro w oficjalnym oświadczeniu napisał: “Ta drużyna powstała przez moje hobby. Chciałem moją passę zabrać na profesjonalny poziom, i tak jak w mojej karierze, chcę, żeby byli najlepsi. Wiem, że stworzenie nowej paczki i zdobycie tytułów będzie wymagało czasu i dużo pracy, ale mam nadzieję, że zawodnicy i kibice będą naprawdę zadowoleni z tego projektu“.

Casemiro zainwestował w swoją rodzimą scenę esportową i stworzył w pełni brazylijski skład. W wyjściowej piątce znaleźli się m.in. Denis “dzt” Fischer oraz Paulo “land1n” Felipe, którzy między 2017 a 2018 rokiem współpracowali ze sobą w Tempo Storm. Angaż w organizacji otrzymali także Vinicius “⁠n1ssim⁠” Pereira i Yan “yepz” Pedretti, którzy w przeszłości reprezentowali akademię FURII Esports. Ostatnim elementem układanki został Felipe “delboNi Delboni, były członek takich formacji jak INTZ eSports, Imperial czy też YeaH! Gaming. Zawodnicy zadebiutują w nowych barwach podczas kwalifikacji do zimowej odsłony DreamHack Open. Prestiżowy turniej rozpocznie się 10 grudnia, a dla uczestników przewidziana jest nagroda w postaci 100 tysięcy dolarów.

Aktualny skład CaseEsports prezentuje się następująco:

  • 🇧🇷 Vinicius “⁠n1ssim⁠ Pereira
  • 🇧🇷 Yan “yepz” Pedretti
  • 🇧🇷 Denis “dzt” Fischer
  • 🇧🇷 Paulo “land1n” Felipe
  • 🇧🇷 Felipe “delboNi Delboni