IzakTV

Strona główna » ponczek opuszcza x-kom team

ponczek opuszcza x-kom team

Autor: Michał Maćkowski

Dość niespodziewaną informację ogłosił Patryk “ponczek” Wites, który za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych napisał, że opuszcza drużynę x-kom team.

Informacja o odejściu jest dużym zaskoczeniem, ponieważ aktualnie x-kom team przebywa w Warszawie na Meet Point na PGE Narodowym. Wczoraj jeszcze zawodnik normalnie grał z drużyną, która pokonała Codewise Unicorns i zameldowała się półfinale. W dzisiejszym wygranym meczu na PACT za zawodnika wystąpił trener drużyny. Na ten moment nie znamy dokładnego powodu, dlaczego Patryk postanowił opuścić zespół, jednak w komentarzach napisał, że odkąd dołączył do organizacji, nie posiadał kontraktu.

Patryk “ponczek” Wites na początku tego roku trafił do Venatores, które podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 zostało zamienione na x-kom team. Podczas tej przygody udało mu się wystąpić na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie, gdzie walczyli m.in. z Virtus,pro oraz na finałach lanowych szesnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski, gdzie zajęli czwarte miejsce.